Новий трейлер Iron Harvest. Дизель-панк проти більшовиків!

427
0

Компанія KINGArt Games випустила новий ролик своєї майбутньої стратегії в реальному часі — Iron Harvest розповідає альтернативну історію після Першої Світової війни в стилістиці серії картин «1920+» художника Якуба Розальскі. Так-так, ті самі величезні вовтузяться дизель-міхи, які місять гній в селах і б’ються один з одним.


Якуб Розальскі (Jakub Rozalski). Народився в 1981 році в Польщі. Зараз постійно проживає у Кракові. Став відомим завдяки своїй серії картин «1920+», в яких художник поєднав світ дизель-панку з звичайній сільській Польщею початку минулого століття.

Події Iron Harvest («Залізний урожай») показують нам іншу Польщу початку минулого століття. За ідеєю розробників з KINGArt Games, у 1920 році людство навчилося створювати самі руйнівні машини для вбивства — гігантських хутра, але працюють на дизель-паливі. Багатотонні машини не відрізнялися високим ККД і могли б привезти в жах реальних борців за природу, але зате вони мали жахливим озброєнням і могли руйнувати міста однією своєю масою.

В Iron Harvest існує три фракції: Саксонська імперія, знати якої принижена поразкою у війні і кипить від гніву; Rusviet, змучена баталіями, з-за чого цар Микола II втрачає колишній вплив, а Григорій Распутін щосили підбиває народ на бунт; нарешті, республіка Polania, затиснута між двома могутніми сусідами і люто відстоює незалежність. Гравець буде управляти загоном, у який увійдуть герої, велетенські міхи і звичайні бійці.

Головним художником Iron Harvest як раз-таки і виступає Якуб Розальскі, він же займається і дизайном рівнів. Цікаво, у своїх картинах Якуб відтворює найгірший період відносин між Польщею і Радянською Росією (Радянсько-польська війна), причому художник трактує його як справжній поляк — «тільки ми зупинили червоних».

Після Першої світової війни атмосфера в Європі була просякнута революційними думками. Більшовики вирішили скористатися цією ситуацією і почали просування вперед на захід з величезною армією. Польща була першою країною, що надала цей опір. Наша незалежність була відновлена лише за два роки

Новий ролик «Демо Технологій і Управління» демонструє, що в Iron Harvest буде працювати динамічне руйнування — знищувати можна чи не абсолютно все. Разом з тим це відео показує, що вибір жанру гри на користь RTS навряд чи був правильним — картини Якуба припускали, що Iron Harvest це буде про управління величезних хутра від першої особи. Але по факту ми бачимо на екрані крихітних роботів, які порпаються в мультяшной сільській місцевості — зовсім не той ефект, на яких ми розраховували:

Однак почекаємо релізу гри, благо він заявлений вже на цей рік — для PC, PS4 і Xbox One.

Скріншоти Iron HarvestМалюнки Якуба Розальскі з серії «1920+»