Новий тизер Scorn. Хоррор-адвенчура в стилістиці Гігер

439
0

Сербська інді-студія Ebb Software випустила новий тизер Scorn: Episode One. Інтерес до цього проекту викликаний насамперед його художньої складової: по всьому видно, що дизайнери ігри дуже полюбляють роботи швейцарського художника Ханса-Рудольфа Гігер.

«Весь сюжет розповідатиметься прямо в грі, і ніякі катсцени не будуть відволікати вас від живого, дихаючого світу, в якому ви перебуваєте. Розкрийте очі ширше — гра не змилостивиться над вами, якщо ви пропустите. У всього є сенс і призначення — вам лише треба буде зрозуміти, в чому воно полягає.»
steamcommunity.com

Гра розділена на два епізоди, перший з яких обіцяно до релізу в 2017 році — на персональних комп’ютерах. Суть гри полягає в уважному дослідженні локацій, кожна з яких поділена на окремі кімнати. У них гравець повинен буде розгадувати різні головоломки… природно, в цій справі йому будуть активно заважати, а гнітюча атмосфера додасть в геймплей потрібної гостроти.

Scorn всіма силами намагається бути схожою на кинофраншизу «Чужі»

Scorn на Kickstarter з’явився ще в 2014 році, але необхідної суми проект тоді не зібрав. Однак розробники знайшли інвестора, що дозволило продовжувати роботу над грою. Творці запевняють, що після другого епізоду ніяких сіквелів або доповнень вони не мають наміру випускати.

Останньою на сьогоднішній день грою, яка використала роботи Гігер і прямо пов’язаної з «Чужими», був дуже успішний survival horror c елементами стелса Alien: Isolation (2014 р.).