Новий фільм про Фредді Крюгера

387
0

В безсоромною гонитві за трафіком ми пішли на брехня — насправді це не нова картина про продуктивному вбивці детишечек. Йдеться про документальний фільм з Робертом Инглундом, виконавцем ролі Фреді Крюгера. «Nightmares in the Makeup Chair» розповість про те, скільки всього довелося витримати мужику для знаменитої ролі.

Нагадаємо найменшим шакалам, а про що взагалі мова. Фредерік «Фредді» Чарльз Крюгер це вигаданий маніяк-вбивця, головний негативний персонаж кіносеріалу жахів «Кошмар на вулиці В’язів». Легкоузнаваем завдяки своїй рукавичці з лезами, характерною капелюсі і звичкою випилювати всіх, хто засне. Вперше з’явився у фільмі Уеса Крейвена «Кошмар на вулиці В’язів» 1984 року (там, до речі, можна побачити зовсім молоденького Джонні Деппа, який зіграв одну з жертв маніяка, а потім і свій труп). Всього було знято аж 8 фільмів і один серіал. У 2010 році зробили рімейк, який покликаний був перезавантажити всю серію, але глядачі фортель не оцінили, і взагалі вийшло якесь гівно. Хоча спасибі за те, що зробили з Фредді педофіла.

Так от, «Nightmares in the Makeup Chair» («Кошмар в кріслі гримера») розповість про те, як гримери перетворювали Роберта Инглунда у лиходія з обпеченим обличчям. Режисер Майк Керц пояснив, що на створення стрічки його спонукало те, що гримирование Инглунда майже не фіксували на камеру. А адже це був величезний шматок роботи! Тому він попросив Роберта ще раз помучитися в кріслі гримера і показати, як створювали легендарного вбивцю.

Роберт Інглунд перетворюється на маніяка-пенсіонера

Ось як прокоментував фільм сам 69-річний актор:

«Nightmares in the Makeup» це моє зізнання в любові до франшизі «Кошмар на вулиці В’язів» і гриму. Я завжди був у захваті від того, з яким талантом підійшли до своєї справи гримери. Коли я сидів у кріслі, то скидався на полотно художника. Думаю, що наша картина не тільки продемонструє талант гримерів, але і надихне нове покоління таких фахівців».

Днями став доступний перший трейлер фільму. Жирдяй на початку не Роберт Інглунд, не лякайтеся!

Сьогодні Інглунд продовжує активно зніматися в кіно, але більше в треш а-ля «Стриптизерки проти перевертнів». Режисер Уес Крейвен, «татко» Фредді, помер у 2015 році.

Фільм «Nightmares in the Makeup» вийде на екрани в 2017 році.