Нова казка Андерсона: режисер «Готель «Гранд Будапешт» зняв рекламу

431
0

І геніям бабло не чуже. Ось і прославлений режисер Уес Андерсон, автор кількох справді видатних картин, час від часу знімає милі рекламні ролики. У форматі маленьких історій і обов’язково з акторами, які люби самого режисера.

Але перш ніж ми подивимося з тобою міні-фільм «Come Together», ми повинні бути впевнені в тому, що ти чітко розумієш, про кого йде мова. Уес Андерсон це автор таких чудових стрічок, як згадуваний уже «Готель «Гранд Будапешт», «Незрівнянний містер Фокс», «Королівство повного місяця». Його ні в якому разі не можна плутати з Підлогою У. С. Андерсоном, людиною, яка уже вшосте видавлює з Міли Йовович «Обитель зла». Все зрозуміло? А ось тепер дивимося різдвяну короткометражку:

Нічого не зрозумів, тому що у тебе не вистачило мізків включити російські субтитри? Розповідаємо: за сюжетом абсолютно незнайомі один з одним люди їдуть в переддень Різдва у своїх справах в поїзді. Але волею доль Різдво їм доведеться зустріти в дорозі — погана погода внесла свої корективи. На щастя, у них є креативний провідник (Едріен Броуді), який перетворює пересічну поїздку в справжнє свято.

Це Уес Андерсон. Він негарний, тому що дуже розумний

Власне, все! «Come Together» (до речі, незважаючи на назву, однойменної пісні The Beatles в ролику так і не прозвучало) це дійсно всього лише рекламний ролик, знятий успішним режисером для H&M, шведської компанія, що займається торгівлею одягом. Принадність таких роликів Андерсена в тому, що ніякої рекламою вони не здаються. А просто розповідають свої історії. І в даному випадку Уєс трохи злукавив — фактично «Come Together» це коротенький переказ його фільму «Поїзд на Дарджилінг. Відчайдушні мандрівники» (2007р.), точніше, не переказ, але міні-фільм, виконаний в декораціях стрічки про трьох братів, які їдуть на поїзді по Індії. Але навіть у цих трьох з половиною хвилинах знаходиться час для фірмового стилю режисера: любов до вінтажу, геометричним формам і площин, і, звичайно ж, кольором. І навіть перші зморшки Броуді виглядають не старінням актора, але виключно фішкою режисерського генія.

Навіть перші зморшки Броуді виглядають не старінням актора, але виключно фішкою режисерського генія.

«Це все добре, але де новий фільм Уеса? «Готель «Гранд Будапешт» вийшов вже два роки тому! — скажеш ти нам. Все вірно, але справа в тому, що Ніхто Ніколи Не Знає, Коли Вийде Новий Фільм Андерсона. У режисера значиться «Безіменний проект», заявлений на 2018 рік, але це практично нічого не означає. З іншого боку Уес що знімає, і це вже добре. І у нього знову будуть задіяні Едвард Нортон, Білл Мюррей та Джефф Голдблюм — актори, з якими Андерсону максимально комфортно. І, за чутками, це буде анімаційне кіно, а старий Мюррей буде собакою. Непогано!