Нолан геній. Трейлер військової драми «Врятувати Ленінград» (UKR)

439
0

Ні, Сергій Шнуров не потребує порятунку, і це не анонс чергової слізливою краудфандингової кампанії. Мова про новий художній російський фільм від Universal Pictures Russia, який покликаний дати нам «російський «Дюнкерк». Ну тобто так ми зрозуміли ідею режисера.

Вересень 1941 року. Юні закохані Костя і Настя волею обставин опиняються на баржі, яка повинна вивезти людей з блокадного Ленінграда. Вночі судно потрапляє в шторм і терпить лихо, але на місці трагедії першими виявляються зовсім не рятувальники, а ворожі літаки.

Примітно, що за повнометражну військову драму взялися виключно серіальні люди. Це режисер Сергій Козлов (серіал «Завжди говори «завжди»), актори Марія Мельникова (серіал «Літєйний») та Андрій Миронов-Удалов (серіал «Золота Орда»).

Перший ролик картини «Врятувати Ленінград» показує масштабні батальні сцени, і все це на тлі всерозтрощуючою любові. Правда, незрозумілий сенс назви картини, адже мова в картині ніби не про порятунок міста на Неві?.. При цьому трейлер дійсно відсилає до знаменитого фільму Крістофера Нолана — сюжет крутиться навколо евакуації, місце дії відбувається в море і на березі, є авіація, і в цілому картина виконана в схожій «морський» палітрі кольорів. Але не вийди б «Дюнкерк» двома роками раніше — з чим би ми порівняли «Врятувати Ленінград»?

Так з будь-якої іншої нової патріотичної російської картиною.

Прем’єра фільму поставлена на 31 січня 2019 року.