Ніколи гній ще не був таким красивим: перший трейлер Farming Simulator 19

342
0

Як всякий білорус, шакали люблять ігри про Село, про Добрива, про Посівну. А це означає, що вони люблять серію ігор Farming Simulator, яких вже аж 18 штук. І ось на підході 19 частина, яка, як заявлено, робить «великий крок уперед». «У высокополигональную бруд» — додаємо ми!

Farming Simulator 17. Гнойовий romantique

Лінійка найстаріших і, як вважається, найбільш вдалих симуляторів білорусів поповнилася новим екземпляром, цього разу під сімнадцятим номером.


Читати…

За фактом ми поки маємо пафосний тизер трейлера, в якому толком нічого не показано, хоча навіть так все підозріло виглядає красиво і сучасно. Але дочекаємося реальних геймплейний роликів, а то раптом нас знову чекають квадратні корови?

У Farming Simulator 19 Focus Home Interactive видавець і розробник GIANTS Software обіцяють «радикальні покращення в графічному движку» і багато нововведень у геймплеї — сподіваємося, що це дійсно так, тому що за фактом останні років п’ять нові частини копіювалися з попередніх, додавалася тільки нова техніка.

Також повідомляється, що в грі з’явиться аж три гігантських відкритих світу, в тому числі «модифікована Південна Америка», де у гравця з’явиться можливість варити кокаїн вирощувати унікальні сорти сільськогосподарських культур.

Ще за традицією нам обіцяють розширений парк машин, нових тварин і всякі нові пристрої для обробки полів.

Farming Simulator 19 вийде на початку листопада 2018 року на PlayStation 4, Xbox One і PC.