Нестримно рве на батьківщину. «Нестримні 4» все-таки будуть

435
0

Бульйон на старих кістках знову ставлять на плиту — актор і режисер Сільвестр Сталлоне хоче в четвертий раз зіграти на ностальгічних почуттях і випустити новий фільм з ветеранами бойовиків. І поставити на цьому крапку.

Це все було б логічно і очікувано, якби не третій, відверто невдалий фільм серії. «Нестримні 3» провалилися в прокаті, і цій картині про бадьорих, хоч і старих найманців не допоміг ні зірковий склад, ні свіжа кров в особі молодого режисера і оновленого акторського складу. Режисер Патрік Хьюз хоч і намагався вдихнути нове життя в в’яне франшизу, але робив це дуже незграбно — фільм заново перессказывал попередні два, але з огидною комп’ютерною графікою, ледве повзаючими центральними персонажами і взагалі печаткою зневіри. Ситуацію рятував тільки живчик Антоніо Бандерас, але він був смішний гладкий звірятко при похмурих мамонтах, які прекрасно знають, що вимруть.

«Нестримні 3» вийшли в 2014 році і за цей час Сталлоне вже міг придумати, як йому заманити глядачів на чергове шоу Варикозу & Артриту. І, здається, щось таке придумав.

Отже, днями 70-річний актор пролив-таки світло на ситуацію з «Нестримними». Четвертий фільм дійсно буде — з дорослим рейтингом R і з по -, як і раніше крутим і олдовым акторським складом. І це буде останній фільм серії. А раніше Сильвестр обіцяв якось заманити у свій бойовик таких мастодонтів як Джек Ніколсон і Клінт Іствуд. Але перший давно не знімається і, судячи по його обличчю, тільки жере. Другий відчуває себе набагато краще, робить по фільму в рік і взагалі виглядає Залізним Дідом. Але з акторством, здається, теж зав’язав. Так що гіпотетичне участь цих легенд, яким мало не за 200 років на двох, швидше просто спроба додати ваги майбутнього проекту.

А що ж сам Сталлоне? Актор красиво старіє, активно подорожує зі своєю сім’єю по світу і постійно постить смішні (як він думає) видосики в свій instagram. І хоч з Джоном Рембо актор наклав на себе (але два роки тому він майже що почав зйомки нового фільму), того ж Роккі Бальбоа ще можна буде подоїти спін-оффами. Ну і ось ще «Нестримні 4». Гідне, будемо сподіватися, завершення кар’єри актора як екшн-зірки.