Несистемна опозиція. Симулятор громадянської непокори RIOT: Civil Unrest вже скоро

426
0

Симулятор масових заворушень? Конструктор помаранчевих революцій?! Майданотест?! Це тільки так здається, що невинний піксельний симулятор повстання RIOT: Civil Unrest всього лише гра. Ми, білоруси, знаємо — не можна розгойдувати човен! Особливо якщо вона підводний і вже 25 років як на дні!

Примітно, що в цій грі можна грати не тільки за бунтівних опозиціонерів, але і через органи правопорядку — простіше кажучи, в RIOT: Civil Unrest можна бити цивільних, що завжди приємно. Дивіться: якщо ви граєте за копів, то у вашому розпорядженні будуть водяні гармати, різна спецтехніка і навіть справжнє танк. У бузотери кошти простіше, однак їх вибір цікавіше: димові шашки, коктейлі Молотова і різні способи агітації. І завжди у вас є можливість вирішити ситуацію мирно — шляхом, скажімо, переговорів і взаємних поступок. Однак спокуса влаштувати піксельний фарш занадто великий і в кінцевому підсумку ви все одно підете на конфронтацію (а інакше навіщо ось це ось все!).

Коли переграв у RIOT: Civil Unrest

Незважаючи на те, що гра в розробці вже сім років (!), її все ще доробляють, а перші гравці, що спробували RIOT: Civil Unrest в ранньому доступі, не втомлюються скаржитися на її «сирість» і не дружність у плані пояснення хоч чого-небудь. Є претензії до балансу, інтерфейсу, керування, AI коротше-взагалі-ко-всьому-що-є-в-грі. Ну хоч начебто не гальмує (хоча як піксельний скроллер може гальмувати? Втім, у рекомендованих системних вимогах варто «8 GB ОЗУ»…). Проте в цілому продукт затягує, і якщо разраб з Leonard Menchiari будуть його ще допілівать десять років із RIOT: Civil Unrest може бути якийсь толк.

Ви що, хочете як в Україні?!

Повторимо основні фічі RIOT: Civil Unrest:

Якщо ви на боці поліції:

  • Застосовуйте різні методи стримування натовпу: як пасивні, так і агресивні.
  • Управляйте штурмовими і тактичними загонами, а також загонами стрільців.
  • Викличте підмогу: поліцейські вантажівки, водяну гармату або навіть танк!
  • Вирішуйте, чи будете ви використовувати димові шашки, гумові та пластикові кулі або навіть справжні боєприпаси.

На боці протестувальників:

  • Давайте інструкції протестувальникам (збройним або пасивним) і журналістам
  • Подстрекайте народ до лютих атак або спробуйте врегулювати ситуацію з допомогою тактичних перегрупувань і відступів.
  • Нападайте на представників влади, використовуючи коктейлі Молотова, феєрверки, паперові бомби, камені, вуличні меблі і силу ЗМІ.

Заплановані наступні кампанії: «Обурені» (Іспанія), «Арабська весна» (Єгипет), «Кератея» (Греція) і «NoTAV» (Італія).

RIOT: Civil Unrest вийде на PC 5 лютого, на інших платформах трохи пізніше.