«Неруш». Перший (напевно) білоруський фентезі

368
0

І ще одні білоруські незалежні кінематографісти намагаються зняти кіно, жодним образ не залежне від «колоса на глиняних ногах» під назвою «Білорусьфільм». Зустрічайте перше білоруське фентезі «Неруш» — нещодавно автори виклали новий трейлер і дали зрозуміти, що проект і після піврічного мовчання швидше живий, ніж мертвий.

Команда режисера Дениса Жигунова працює над своїм фільмом вже два роки. Спочатку планувалося екранізувати щось з Караткевича, але потім фокус став ширше — вирішили робити все за своїм сценарієм, але з оглядкою на старобелорусскую культуру. Каже Жигунов: «Ми хотіли знімати велике кіно, а не просто маленькі проекти. У нас була ідея зняти фільм на основі білоруських легенд і переказів, але зробити самостійно сценарій і зробити самостійно сюжет».

Де-юре роблять картину хлопці з компанії «Aurios Studios», до цього відомої по створенню, у тому числі, весільних кліпів. Але за фактом «Неруш» знімається зусиллями Instar production. На зйомки фільму гроші шукали всім світом — були запущені краудфандинговые кампанії. Тим не менш, з грудня минулого року новин про проекті не було. І хоч сама картина ще далека від завершення, в минулому році до неї вийшов саундтрек і відеокліп — «перший білоруський хорової відеокліп, який виходить у широку ротацію». Дуже широку, ви ж знали про нього, так?

«Події фільму «Неруш» відбуватимуться у таємничому лісі заповідника («неруша» по-білоруськи), який знаходиться десь в Білорусі. Навколо цього місця множаться легенди, а саме воно оповите таємницею незрозумілого і страшного. У той же час, це місце для багатьох надзвичайно привабливо. Від героїв потрібна відвага, щоб увійти в це чарівне простір, так як після їх чекає або людське забуття, або вічна слава в народних піснях і легендах, підкреслила автор сценарію».
belsat.eu

Про терміни виходу картини поки нічого не повідомляється.

Фентезі «Неруш». У ролях: Олеся Грибок, Ілля Ясинський, Олег Вебер, Антон Сарган, Олександра Римкевич та ін.

Режисер: Денис Жигунов. Автори сценарію: Юлія Шэдько, Денис Жигунов. Художники: Лідія Малашенко (грим, костюми), Христина Баранова (декорації).

  • Офіційна група Вконтакті
  • Офіційний канал в Youtube