Некрасавица і чудовисько. Перший локалізований трейлер «Форми води»

424
0

Режисер Гільєрмо дель Торо, як всі мексиканці, не любить стіни. Стіни і творчі бар’єри. Саме тому він вигадує максимально дивовижні історії і створює дуже химерні світи. Тепер же він почав ловити рибу в особливо каламутній воді — у жанрі фантастичної мелодрами.

1963 рік, Америка. Головна героїня — ідеальна прибиральниця в науковій лабораторії. Ідеальна в тому плані, що страшненька і німа. У цьому закладі вивчають десь спійманого людину-амфібію, і абсолютно з ним не церемонячись. У якийсь момент Еліза розуміє, що між нею і мутантом є якийсь зв’язок… Жінка закохується в мутанта і бере вудочку придумує йому план втечі.

«Форма води». Тепер весь хоррор припав на актрис

В останні роки дель Торо не дуже радував. «Багряний пік» був готично гарний, але не оригінальний, а «Тихоокеанський рубіж» був просто дурний і порожній. Так і не знайшовши можливість самому зняти третього «Хелбоя» (тепер це роблять за нього руками режисера Ніла Маршалла) і екранізувати книгу свого дитинства, лавкрафтовские «Хребти безумства», Гільєрмо став шукати себе в інших проектах. І ось «Форма води», по суті, переосмислення такою рідною для будь-якої пост-радянської людини історії про Людину-амфібію. Але з явним ухилом в мелодраму, оскільки у нас є убогонькая, але добра прибиральниця, а також страшний, але чистий серцем, монстр. Якого потрібно рятувати від мучителів, але спочатку як слід полюбити. Загалом, досить ванільно, але хоч красиво, про що нам говорить перший російський трейлер «Форми води»:

Незважаючи на нудотний сюжет, зауважимо, що як візіонер дель Торо своєї, е-е-е, форми не розгубив і його 60-е виглядають просто чудово. Будемо сподіватися, що одного лише картинкою справа не закінчиться і нам буде на що подивитися.

Прем’єра картини поставлена на січень 2018 року. У головних ролях: Саллі Хокінс, Майкл Шеннон, Річард Дженкінс.