Need for Money: Electronic Arts пустили дим в очі

412
0

Видавництво Electronic Arts в черговий раз показало клас і знайшло найглибше дно в цій частині Всесвіту… і тут же його пробило. За оформлений передзамовлення на 23-ю (!) за рахунком Need For Speed користувачі отримають… «ексклюзивний дим від коліс».

Ймовірно, мова йде про дим, який з’являється з-під коліс при різкому старті машини. У реальному житті це означає стирання покришок, а у віртуальній — зайвий привід зістригти бабла. Крім диму, лохи користувачі також стануть володарями «платинового» набору автомобілів для NFS: Payback.

По всьому видно, що інтерес до колись головною гоночної франшизі впав настільки, що видавцеві доводиться йти на що завгодно, аби хоч якось відбити бюджет. Але після невдалого перезавантаження NFS, який стався в 2015 році, робити це все складніше і складніше. Так що історія з такими ось «бонусами» буде продовжена, а ми станемо свідками того, як EA все глибше закопують бренд Need For Speed.

NFS: Payback вийде для консолей PlayStation 4 і Xbox One, а також для персональних комп’ютерів листопада 2017 року. Суть гри — вуличні гонки, але також можна буде виконувати спеціальні завдання, і влаштовувати побігеньки від поліції.