Не колупати в червоному носі: Америка знову злякалася клоунів

348
0

У вересні діти підуть до школи, а дорослі — за більш пристойними жахами. На екрани вийде перша частина нової версії хоррора «Воно», за однойменним романом Стівена Кінга. Найцікавіше в тому, що справжні клоуни налякані вже зараз — перший тизер «It» вийшов таким страшним, що розмальовані пеннивайзы серйозно бояться за свій бізнес.

Сюжет ремейка і книги такий:

«У богом забутому містечку Деррі, що в штаті Мен, починають зникати діти. З’ясовується, що це відбувається не вперше, але незбагненним чином ці події завжди замовчувалися. Але не в цей раз — кілька друзів вирішують розібратися з тим, що відбувається. Але їм доведеться дати бій злобному клоуну Пеннивайзу, демону, який живе тисячі років і завжди жадає крові..»

Не буди лихо, поки Воно тихо!

У 1986 році суперуспішний письменник жахів, на жертви книг якого психоневрологи заробили мільйони доларів, опублікував свій новий масштабний праця — занурення в дитячі страхи з прицілом на жахи цілком дорослі. Центральним протагоністом книги став ніби як звичайний клоун, але під веселим гримом якого переховувався страшний монстр. У 1990 році роман було екранізовано, причому у вигляді ТБ-серіалу. Незважаючи на непогані відгуки, ТВ-версія вийшла дуже слабкою візуал, так і режисура в цілому залишала бажати Уеса Крейвена кращого. І тільки Пеннівайз, якого приголомшливо зіграв актор Тім Каррі, запам’ятався назавжди. «У мене є кульки для тебе, хлопче!» — гарчав нам з екрану закривавлений клоун, і ми всі розуміли, про які саме кульки він говорить.

З виходом книги і особливо фільму в Америці з’явився не те щоб страх клоунів, але привід для лихослів’я. Дрівець в топку підкинув і пан Джон Уейн Гейсі, який в 70-х у вільний від роботи (кек!) клоуном час мав звичку різати і ґвалтувати людей, ніж він неслабо досяг успіху. І тільки все більш-менш заспокоїлися, як нате вам: нова екранізація, перший трейлер до якої дійсно виглядає страхітливо, нехай і відверто паразитуючи на першому фільмі:

А коли буквально за добу оригінальний ролик подивилося майже 200 мільйонів людей, чуваки в смішних одязі зовсім переполохалися. За словами клоунів, їх бізнес зараз і так страждає, а коли вийде фільм — і він обіцяє бути моторошним! — вони зовсім залишаться без роботи. Нещасні пеннивайзы ниють, що з-за Стівена Кінга їх бояться діти, і тому їх батьки все рідше звертаються до клоунів для проведення свят або яких-небудь сімейних урочистостей. А якщо згадати про недавні численні випадки нападів ряджених на американців, то картина дійсно виходить для клоунів сумна.

Скиглення людей з червоними носами дійшов до чуйного вуха професійних тролів — у відповідь вони навіть зробили фанатський трейлер до неіснуючого фільму під назвою «Воно за версією МакДональдс», в якому вдосталь познущалися над жертвами Майстра Жахів, і над усією цією істерією в цілому:

Можна, звичайно, поспівчувати пеннивайзам — у вересні їм напевно доведеться несолодко, тільки якщо відповідна комісія не поставить «Воно» Андреса Мускетті якийсь захмарний рейтинг. Але, як здається нам, бездушним шакалам, а, всі ці жахи просто надумані. Комусь і палець покажи, і він помре зі страху.

Ось Воно че, Михалич.