My Dying Nevesta: американці зроблять ремейк російського хоррора

359
0

Не всі ж російською американське перезнімати, називаючи це потім «слов’янським підходом». Можна, виявляється, і навпаки: ось, приміром, прокляті піндоси взяли в оборот російську «Наречену» режисера Святослава Подгаевского. Хоррор невеликої, так і перезнімати його будуть причетні до всяких «Закляттям». Але ж домоглися-таки!

Після весілля Настя вмовляє чоловіка взяти її з собою до його родичам, які живуть в маленькому, майже занедбаному містечку. Але скоро починає жалкувати про своє прохання. Сім’я Вані хоче провести таємничий весільний обряд за своїм традиціям, і Настю починають лякати страшні сни і незрозумілі передчуття.

«Наречена» вийшла в січні цього року і в російському прокаті провалився. Подія для братського кінематографа не те, щоб рядовий, але навіть можна сказати, обов’язкове. Але! Хоррор про зловісний змову в зловісному маленькому місті зібрав непогану пресу. І після таких дерьмовых неоднозначних жанрових стрічок, як «Маршрут побудований» і стримано-схвальні відгуки кінокритиків теж вже дещо. І найголовніше: творці «Нареченої» примудрилися продати права на її прокат за кордоном, і це стало дуже гарною рекламою для всіх тих, хто любить перезнімати незалежні хіти.

Отже, студія Lionsgate, відома франшизою «Пила» і, як нам здається, тематично їй подібною картиною «Ла-Ла Ленд», придбала права на рімейк. Перекроювати російська ужастик будуть сценаристи франшизи «Закляття» Чад Хейес і Кері Хейес, вони ж спродюсируют стрічку, разом з Владиславом Северцевым, продюсером оригінального фільму.

Коли вийде американська версія «Нареченої», поки не повідомляється.