Мізки для Джармуша: кінокласик знімає фільм про зомбі

350
0

Ми його любимо за «Мерця», полюбимо і за живого: 65-річний режисер зараз щосили трудиться над своїм першим zombie-movie. Досить незвичайний хід для режисера, який прославився філософськими драмами. Але ж в 2013 році Джим вже спробував кров, знявши вампірську драму «Виживуть тільки коханці». Так що логічно піти далі — спробувати і мізки!

Поки що про проект під назвою «Мертві не вмирають» (The Dead don’t Die) відомо дуже мало, т. к. Джармуш чомусь на відріз відмовляється розповідати про своєму новому фільмі. Є кілька фотографій зі знімального майданчика, та фраза одного з акторів, Білла Мюррея, про те, що «Джим знімає біса смішне кіно». Так-так, це буде зомбі-комедія, і напевно нашпигована чорним гумором.

Мюррей на зйомках «Мертві не вмирають» дуже серйозний, адже він коп

Крім Мюррея, для якого це вже третя спільна робота з режисером, в картині задіяні і інші зіркові актори: Адам Драйвер, Селена Гомес, Хлоя Севіньї, Деніел Крейг, Тільда Суїнтон, Стів Бушемі.

Поки фільм виглядає пародією на класичні американські фільми про зомбі. Тому ми навряд чи побачимо повторення історії з режисером Баррі Левинсоном, який на старості років теж раптом кардинально змінив жанр і випустив похмурий і гранично серйозний хоррор «Затока».

Зйомки картини «Мертві не вмирають» почалися влітку потай від усіх. Сюжет і дата виходу фільму поки не розголошуються.

Вельзевул Экранидзе