Мисливці за баблом. Нам роблять Ghostbusters 3 (раптово!)

376
0

Днями Голлівуд дав нам надію на те, що Фабрика Мрій ще вміє в чудеса. Як ще пояснити, що останні місяці в смердючому утробі кінематографічного Олімпу йшов таємний процес визрівання фільму «Мисливці за привидами 3»? Так-так, Голлівуд знову намагається заробити на привидів!

Якщо ви підписані на наш паблік Вконтакті, то ви няша напевно бачили тизер-трейлер першого ролика «Мисливців за привидами 3» (назва умовна). На всякий випадок дублюємо ці хвилюючі, але в цілому, безглузді, кадри:

Тизер, покликаний не образити почуття віруючих у тріквел

Джейсон Райтман

Знімати третіх «Мисливців» буде цілком гідний режисер. Не якийсь дурник Підлогу Фіг, а Джейсон Райтман, син Айвена Райтмана, власне створив всесвіт мисливців за привидами. Але і не просто син: Джейсон вже вистрілив такими придатними картинами, як «Мені б у небо» і «Тут курять». Шпигуни з The Hollywood Reporter пронюхали, що Джейсон Райтман у даний момент шукає двох хлопчиків і двох дівчаток для Ghostbusters 3. Так що в картині буде перехідний прапор — від старшого покоління до молодшого. Проте ж повинні з’явитися і старички (Білл Мюррей і Ден Ейкройд), включаючи навіть покійного Харольда Реміса — як привиди, зрозуміло.

Ну і найважливіше — проект Джейсона Райтмана буде ігнорувати жіночу версію «Мисливців за привидами» Підлоги Фіга. Яка, до речі, зважаючи критики і слабких зборів не стане початком нової серії. Замість цього класичну дилогію продовжить власне майбутній фільм Райтмана, але з новими героями. Відповідно, таймлайн франшизи буде виглядати так:

Тян не потрібні

Зйомки фільму «Мисливці за привидами 3» повинні початися в найближчі кілька місяців, а прем’єра поставлена на літо 2020 року.