Машинки для дорослих: стратегія Mashinky вийде в ранній доступ 6 жовтня

391
0

Поки найбільш прогресивні розробники ігор зайняті клонами «ферм», «відьмаків» і «танків», девелоперський меншість намагається йти іншим шляхом. Залізничним. Серед таких один меткий чех — програміст Jan Zeleny поодинці робить транспортну стратегію Mashinky (з чеського «Локомотиви») і це, фактично, довгоочікувана 3D-версія класичної транспортної стратегії Transport Tycoon.

Так, в минулому році у нас з’явилася гра Transport Fever від Urban Games, але, не дивлячись на пристойну картинку, цей проект не зміг стати довгоочікуваної 3D-заміною класики — для цього в грі був надто спірне баланс економіки та надто багато помилок. І ось Jan Zeleny (до речі, не хрін собачий, але senior programmer у знаменитої чеської студії Bohemia Interactive), у вільний від Armed Assault час потихеньку клепав свій власний транспортний симулятор. Сім років клепав! Таки що ж він таке зробив? Розповідаємо про Mashinky і пояснюємо, чому ви зобов’язані їх купити полюбити!

Отже, вам потрібно створити персональну транспортну імперію. Для цього у вас є процедурно генерується карта, на якій ви будете будувати свою залізничну мережу і пускати по ній паровозики (читай, ті самі «машинки»). Геймплей Mashinky буде пропонувати два основних режими — режим ізометрії, коли вся карта відображається у вигляді строгих геометричних фігур (він потрібен для будівництва), і в 3D. 3D-режим (або «реальний») задуманий виключно для візуалізації ігрового процесу, показати, як виглядала б Transport Tycoon, будь вона зроблена на сучасному движку. В цілому гра не передбачає можливості повноцінного економічного симулятора, скоріше це легка транспортна стратегія в дусі старої «мультяшну» гри Sid meier’s Railroads.

І ще Mashinky коротко:

  • У «машинках» буде мікро-економіка: ігрова валюта і дерево технологій, тісно пов’язане з поточним балансом гравця;
  • Лінійка локомотивів передбачає використання як давніх паровозів, так і сучасних електровозів;
  • У режимі 3D буде реалізований вид від першої особи — можна буде зайняти місце машиніста або пасажира;
  • Mashinky будуть мати кампанію, «пісочницю» і сценарії випадкових подій;
  • Мультіплеер поки в розробці;
  • У грі реалізована динамічна зміна пори року;
  • Mashinky отримали офіційну російську локалізацію (крім 20 інших мов);
  • Гра буде підтримувати Steam Workshop і моддінг;
  • На даному етапі в грі будуть тільки поїзди, але розробка та інших транспортних засобів можлива, хоча і у віддаленому майбутньому;
  • Вартість гри і модель поширення поки що вивчаються, проте варіант платних доповнень розробником вже називався.

На даному етапі проект Mashinky пройшов (успішно) перше масштабне тестування і готується вийти в ранній доступ 6 жовтня.

Слідкувати за новинами проекту на офіційному сайті mashinky.com, а також в російськомовному співтоваристві vk.com/mashinky_game.

БІЛЬШЕ ШАКАЛІВ ТІЛЬКИ В СОЦМЕРЕЖАХ!

Facebook.com/shakal.today

VK.com/shakal.today

Twitter.com/shakal_today