Леді в чорному. Перший кадр Men in Black: International (і трейлер)

507
0

Після того як стало зрозуміло, що Уїлл Сміт, ні тим більше Томмі Лі Джонс більше зв’язуватися з франшизою режисера Баррі Зонненфельда не хочуть, у Голлівуді вирішили обійтися без них. І почали ліпити ребут-рімейк-спін-офф-що-завгодно-що-тільки-нам принесе-бабла.

Коли дізнався, що MIB 4
обійдеться без тебе

Як відомо, третій фільм серії не виправдав очікувань своїх творців — він окупився тільки завдяки світового прокату. Виною тут був нерівний сценарій або підкреслено сумне обличчя Томмі Лі Джонса, який погодився на цей фантастичний балаган виключно заради гонорару — невідомо. Однак у такому вигляді франшиза далі розвиватися не могла. І Голлівуд вирішив зробити те, що він уміє робити найкраще — позбутися застарілих оригінальних акторів на користь молодих і модних. Так народився проект «Люди в чорному: Інтернешнл», в якому від класичної трилогії залишився тільки загальний концепт. Ну і чорні люди костюми, звичайно ж.

У центрі сюжету фільму агент М, яка відправляється в британський філія «Людей в чорному» з метою вдало проявити себе. Незабаром вона об’єднується з колишнім першокласним агентом H, а потім парочка виявляється втягнутою в історію з загадковим вбивством, для розкриття якого їм доведеться об’їздити весь світ.

Назва і фабула натякають на те, що в цій частині буде багато локацій і, як наслідок, багато персонажів — творці картини орієнтувалися на те, як був перезавантажений «Парк Юрського періоду». Далі, метою проекту ставиться розширення вже існуючого світу франшизи і привнесення в неї якомога більше нового. При цьому події оригінальної трилогії ігноруватися не будуть, а стануть тлом для нового фільму.

Як видно з першого кадру фільму, творці зберегли безпечну формулу «білий + чорний» і навіть посилили її, взявши на одну з головних ролей жінку

Подивіться на Кріса Хемсворта, як він чудово готується до ролі у системі Станіславського

Знімає четверту частину «Людей в чорному» Ф. Гері Грей, відомий за невибагливим бойовикам рівня «Форсаж 8». У головних ролях: Кріс Хемсворт і Тесса Томпсон, а також Ліам Нісон, Емма Томпсон, Кумэйл Нанджиани, Рейф Сполл. Ребекка Фергюсон, як очікується, зіграє головного антагоніста. Як видно з першого кадру фільму, творці зберегли безпечну формулу «білий + чорний» і навіть посилили її, взявши на одну з головних ролей жінку. Так абсолютно всі повинні бути задоволені кастингом.

Перший трейлер Men in Black: International

Прем’єра «Людей в чорному 4» поставлена на 13 червня 2019 року.