Критики вилизують sci-fi хоррор Observer з голосом Рутгера Хауера

467
0

15 серпня, в день свого релізу, Metacritic поставив грі середній бал 83 зі 100, GameSpot і Game Informer — 90 з 100. Продажні игрожуры хвалять проект за атмосферу жаху, цікавий сеттінг і що взагалі це кіберпанк. А кіберпанк, як відомо, не можна лаяти.

Гру створила польська студія Bloober Team (у минулому році вона стала відомою по придатному хоррору Layers of Fear). Observer являє собою кіберпанк-хоррор з видом від першої особи.

Краків, 2084 рік. Старий детектив Ден Лазарски — спостерігач в особливому департаменті поліції. За допомогою спеціального пристрою він може проникати у свідомість людей, а також бачити минуле речей і подій. В один день пропадає її син, і Лазарски вирушає на його пошуки — Барановичі найнебезпечніший і глухе район міста.

Природно, що Лазарски уособлює собою класичного детектива — старого і жовчного вдівця, яка всіх ненавидить. Тому невипадково його озвучує легендарний актор Рутгер Хауер, багато років тому вирізнявся в «Біжить по лезу», «Попутника» та інших жанрових фільмах. Коли потенційно великий актор вже давно сидить у категорії «B», знімаючись не тільки в поганих фільмах, але невідповідних його таланту. І ось 73-річний голландець спробував себе в озвучании відеоігор. Результат, якщо можна судити по робочому відео, неоднозначний — якось зовсім без емоцій говорить актор. Але, може бути, так і треба. Так чи інакше, але критики дійсно писав від захвату. А це означає, що Observer як мінімум цікава.

Observer вийшла на PC, PS4 і Xbox One.