Kingdom Come: Deliverance. Реліз самої расистської (немає) гри року

367
0

Сьогодні, 13 лютого 2018 року, виходить дуже амбітною action/RPG Kingdom Come: Deliverance. Відбудеться подія, яка ігромани чекали п’ять років. Але найбільш прогресивну, мультикультурне частина геймерів хвилює інше — як це в грі про середньовічну Європу немає такої корисної фічі, як негри?

Kingdom Come: Deliverance — реалістична однокористувальницька комп’ютерна рольова гра від першої особи з відкритим середньовічним світом. Гра запланована для виходу на платформах Xbox One, PlayStation 4, Linux, Mac OS X, Microsoft Windows. Розробка гри стартувала в 2012 році.

На жаль, але в ігровій Богемії 1403 року (саме там розгортається сюжет Kingdom Come) дійсно не знайшлося місця ні ресторанів KFC, ні баскетбольним майданчиками, ні точкам з продажу наркоти — місць, де могли б жити і розмножуватися чорношкірі. А все через історичного консультанта Джоани Новак, яка допомагала розробникам з Warhorse створювати історично правдивий ігровий світ. В якому негри залишилися не у справ — в реальному Богемії середніх століть їх справді не було. Про що не раз говорив геймдиректор Warhorse Даніель Вавра, але якого вперто не слухали — «вкрути негрів в геймплей, фашистська біла свиня!!!».

Даніель Вавра. Коли робиш
занадто білі ігри

Ситуація швидко перейшла в площину ідіотизму, коли модератори відомого форуму ResetEra оновили правила обговорення гри: «згідно з новими умовами, підтримка поглядів геймдиректора Даніеля Вавры прирівнюється до виправдання расизму». Лютий маячня, але Warhorse можна не витрачатися на рекламу Kingdom Come: Deliverance — тепер про гру дізналися абсолютно всі, навіть білі.

До речі, саме правдивість, достовірність і навіть хардкорность є головною фішкою Kingdom Come: Deliverance. І якщо грі пощастить, то вона стане в одну лінійку з такими титанами, як «Відьмак» або The Elder Scrolls V: Skyrim. А поки у нас є релізний трейлер, п’ять з гаком років розробки, відсутність негрів і релізний патч аж на 23 гігабайти, який вийшов буквально вчора — тривожний дзвіночок, але за величезні відкриті світи треба ж якось платити.

І про гроші. В передзамовлення Kingdom Come: Deliverance коштувала 29.99$.