«Ідіть нахер». Але спочатку дивіться трейлер документального фільму про Уве Болла

461
0

Він клявся начистити жало всім своїм критикам (і вимастив). Він робив жахливі екранізації культовим ігор (але адже гірше вже ніхто не зробить!). І він обіцяв піти з кіно (і пішов-таки). Це Уве Болл, він «найгірший режисер усіх часів і народів», але спробуйте це сказати йому в обличчя!

Канадська компанія Prairie Coast Films представила трейлер документального фільму «Fuck You all The Uwe Boll Story». Це нарізка інтерв’ю з режисером, з його колегами по знімальному майданчику і з людьми, які вважають його своїм особистим ворогом:

53-річний німецький режисер відомий тим, що майже всі його фільми провалювалися в прокаті. Зараз він вже не займається зйомками і зосередився на продюсуванні (так є шанс втратити менше грошей, ніж якщо ти режисер), але всі ми його любимо і пам’ятаємо і таким. Бо Болл став легендою ще за життя в тому числі і тому, що володів магічною властивістю перетворювати чужі гроші… в гівно. Під чужими грошима ми розуміємо вкладення інвесторів в його фільми, а гівно — власне картини самого Болла.

Уве володів магічною властивістю перетворювати чужі гроші… в гівно

Ось дивіться. Проста арифметика успіху від старовини Уве:

  • Фільм «Будинок мертвих» з бюджетом в 12 млн доларів зібрав лише 5,73 млн доларів в перший вихідний. І в підсумку картина провалилася в прокаті. Що роблять інвестори? Дають Уве більше грошей.
  • Фільм «Один у темряві» з бюджетом в 20 млн доларів зібрав лише 5,1 мільйона. Інвестори крекчуть і дають Уве ще більше грошей.
  • «Бладрейн», який був зроблений за 25 млн доларів, зібрав 2,42 мільйона. Інвестори ридають, Уве посміхається і просить більше грошей.
  • «В ім’я короля: Історія облоги підземелля» коштував інвесторам 60 мільйонів, але зібрала не більше 10 млн. Інвесторів забирають в психушку, а Уве знаходить інших багатих ідіотів.

Документальний фільм покликаний дати відповідь на головне питання Всесвіту і всього такого — дійсно Уве такий поганий, як про нього говорять? І точно він найгірший режисер цієї планети, якщо в Білорусі знімають такі фільми, як «Патруль 113» і «Не гра?». Насправді ми всі знаємо відповідь, але тут важливий процес його пошуку.

На великому екрані стрічка «Fuck You all The Uwe Boll Story» буде вперше показана на кінофестивалі Whistler Film Festival в листопаді 2018 року.