Хуемразям приготуватися! Вас чекає феміністський хоррор «Біжи, люба, біжи»

436
0

Новина для наших шановних шакалесс і шакалинь — режисер(ка) Шана Фест, до цього трохи відома сліз драмами, несподівано подалася в жахи. Вона поставить фільм про те, як непросто доводиться жінці у великому місті.

Сюжет картини «Біжи, люба, біжи» такий:

Чергове побачення «наосліп» несподівано перетворюється в кошмар. Чоловік стає агресивним (починає пригнічувати права головної героїні?) і тому дівчина тікає від нього. Але скоро бігти доводиться через весь Лос-Анджелес, адже кривдник не хоче так швидко відпускати свою жертву. Бігти, до речі, дівчина вирішує виключно пішки.

Каст і дата прем’єри стануть відомі пізніше, однак зйомки почнуться вже цієї осені. Доглядати за Шаной будуть продюсерські групи Blumhouse («Астрал») і Automatik («Сіністер»).

Чесно кажучи, на нашій пам’яті це перший такий фільм, який подається з упором на те, що це буде істинно феміністичне кіно. Недавні фем-переробки «Мисливці за привидами» або «8 подруг Оушена» в цьому плані виглядають невдалої угодой трендам, у випадку ж з Шаной Фест, здається, все буде максимально серйозно — і напевно з презирством до білим цисгендерным мачистам.

Хоча все-таки новини про те, що в Голлівуді зріє план зробити девочковую версію «Скажених псів» виглядають, звичайно, страшніше.