Ходіння благодатного вогню. Фільму Lords of Chaos знайшли дистрибютора

330
0

Незважаючи на те, що картина Юнаса Окерлунда «Повелителі хаосу» давно готова, бачили її поки тільки відвідувачі Sundance Film Festival, який відбувся ще в січні. І досі незрозуміло, що заважає широкого показу стрічки. Нічого ж страшного в ній немає: Lords of Chaos це безневинна історія про сатанинську музику, 8 згорілих церков і всього один труп. Дєлов-то!

Цитати великих

Як кажуть люди, що бачили-таки Lords of Chaos, картина не є хоррором, як її представляє автор. Це, загалом-то, сердита драма, зі сценами насильства та відповідної музики. Крім того це вільна екранізація книги Lords of Chaos: The Bloody Rise of the Satanic Metal Underground (1998), за авторством журналістів Майкла Мойнихэна і Дидрика Седерлинда. Книга, до речі, в свій час сподобалася далеко не всім — приміром, Варг Вікернес, один з героїв The Bloody Rise of the Satanic Metal Underground, знайшов її повною «брехні, перебільшень і невірних тлумачень». Природно, що Варг залишився не у захваті і від того, що ця мерзенна книжонка буде екранізована, про що він зробив відповідний коментар в своєму затишному видеобложике, у вільний від поливання помідорів, час. Але Окерлунду все-таки видніше — в кінці кінців, він професійний режисер і взагалі не хрін собачий, але коли-то учасник культової блек-метал групи Bathory.

У мережі гуляє трейлер Lords of Chaos, але це фейк: насправді це ролик до фінської комедії Heavy Trip. Трейлера, рівно як і виразних кадрів, у Lords of Chaos досі немає. Тому що Юнас тру!

У картині, зйомки якої проходили в Осло, зіграли Рорі Калкін (Евронімус), Еморі Коен (Варг Вікернес), Джек Кілмер (Пер «Dead» Олін), Ентоні Де Ла Торре (Hellhammer) і Джонатан Барнуэлл (Necrobutcher). У акторський склад також увійшли Скай Феррейра і Вальтер Скарсгард, рідний брат Білла Скарсгарда, відомого за фільмом «Воно». Як видно з касту, весь сюжет картини будується навколо норвезької групи Burzum і пов’язаними з нею подіями: підпалами церков і вбивстві Вікернесом пана Евронімуса з Mayhem. Ясна річ, що Lords of Chaos охоплює кращі роки норвезького блека, ігноруючи нинішні команди і те, чим зараз займається сам Варг (спойлер: хернею).

Знімальна група Lords of Chaos. Знайди тут Вікернеса!

І днями стало відомо, що для фільму Lords of Chaos знайшовся дистриб’ютор. Це означає, що «Повелителі хаосу» можуть отримати комерційний прокат — через дев’ять місяців після офіційної прем’єри. Розповідати про гарячі днинки норвезького блека зважилися чуваки з Gunpowder & Sky, і вони постараються випустити стрічку ближче до кінця цього року.