Готуйте «жарти за 300»: «Гомсельмаш» буде в Pure farming 2018

400
0

Shakal.Today завжди з більшим трепетом ставляться до двох речей: гною і ігор. Саме тому ми любимо грати і рецензувати всякі «симулятори фермерів». І новина про те, що в новій грі про унавозивание під назвою Pure farming 2018 з’являться білоруські комбайни від «Гомсельмаш», відразу потрапила в центр нашої уваги. Правда, як це часто буває зі всім білоруським, відразу виникли неприємні запитання.

Коли дізналася про наші комбайни Pure farming

Ми вже писали про цю гру — в минулому році, коли в Мережі з’явився перший трейлер, якраз разом з першим трейлером Farming simulator 17. Тоді Pure farming йшов з числівником «17», був заявлений на 2017 рік і взагалі виглядав черговим клоном Farming simulator. Минув час, і досі нікому невідома студія IceFlames змінила назву своєї дебютної гри на Pure farming 2018 — прозоро натякаючи на те, що реліз значно посунулося. За майже рік новин про Purefarming 2018 не стало значно більше — з’явився повноцінний (і непоганий!) трейлер, стали множитися рекламні майданчики ігри в Мережі. І все, більше ніякої конкретики. Зате інформація про те, що в гру додали (додадуть?) білоруські комбайни, відразу рознеслася по білоруським агро-сайтів. Природно, з посиланням на першоджерело — власне портал підприємства по виробництву космічних бульбовозов «Гомсельмаш». Але чомусь на офіційному сайті гри про це прорив в області вітчизняного віртуального імпортозаміщення немає ні слова… Втім, там і розділу новин як такого немає, що також приносить.

Отже, що ж з гордістю пише «Гомсільмаш» і всі ті, хто бездумно їх текст передрукували:

«Польські розробники Techland представлять сільгосптехніку ПАЛЕССЕ в популярній комп’ютерній грі-симуляторі «Pure Farming 2018».
Зовсім скоро завдяки реалістичності і деталізації симулятора кожен гравець зможе стати власником ферми в США, Колумбії, Італії або Японії, орати поля і збирати врожай різних культур, не відходячи від комп’ютера. Гра допоможе Вам представити можливості зернозбиральних комбайнів ПАЛЕССЕ GS575 і GS16, кормозбирального комбайна ПАЛЕССЕ FS8060 та іншої техніки.
Відзначимо, що в новій версії «Pure Farming» комбайни ПАЛЕССЕ демонструватимуться вперше. Випуск гри запланований на початок 2018 року, але Ви можете подивитися трейлер вже сьогодні.»
gomselmash.by

Кострубатий текст, явно написаний в поле і безвісним агро-маркетологом, показує, що в «Гомсельмаш» не знають про те, що Pure Farming 2018 це перша гра в серії, відповідно, вона ніяк не може бути популярною. Не знають і про те, що це, повторимося, перша гра розробників з Ice Flames та їх партнерів з Techland, до цього прославилися трохи більше, ніж нічим.

Але це все, напевно, дрібниці.

Тому що незважаючи на весь наш скептицизм і вроджене почуття недовіри (шакали все-таки!) ми обережно віримо всім цим прекрасним скріншотам і трейлерів, в яких нам показують дійсно красиву для подібного жанру, гру.

Чи ні.

Чи не віримо.

Час, в загальному, покаже! Реліз Pure Farming 2018 поставлений на 2018 рік, якщо, звичайно, назва не поміняють на яке-небудь Hot Girls Farming 2019 з усіма витікаючими.

P. S. до Речі, якщо віртуальні білоруські комбайни виглядають ОК, то як йдуть справи з комбайнами реальними? Відгуки на них, скажемо прямо, дуже різні — лають за поломки та відсутність заявленого гарантійного сервісу. Та й білоруська преса, фінансово незалежна від «Гомсельмаша», їх продукцію також не надто шанує. Втім, нам-то що? Аби текстуркі були красиві!