Гей, бульбаш! Жри «Крим» наш!

378
0

28 вересня мінський кінопрокат окупують «ввічливі люди»: у столиці розпочнеться показ нового російського художнього фільму «Крим». Це історія «Кримської весни», показана через призму доль двох закоханих. Ну, типу.

Фільм зняв режисер Олексій Піманов, за підтримки російського Фонду кіно» та міністерства оборони Росії. Останнє пояснює, чому у авторів ідеї значиться міністр оборони РФ Сергій Шойгу.

А. Піманов. На сторожі правди і об’єктивності

Сюжет стрічки виглядає новим прочитанням безсмертної історії кохання Ромео і Джульєтти — він з Севастополя, вона з Києва, вони випадково знайомляться в Криму, а тут раптом КрымНяш, «зелені чоловічки», «Путін» спаси і т. д. загалом, виявилися по різні сторони барикад, але любов сильніше, бла-бла-бла. При цьому режисер не втомлюється повторювати, що його фільм про справжні почуття, а не про політику. Але Пиманову не особливо віриш, з урахуванням його місця роботи — Олексій глава медіахолдингу Міноборони «Червона зірка», в який входить, наприклад, телеканал «Зірка», відомий своєю винятковою правдивістю і неупередженістю. До того ж описує Піманов свій фільм у форматі «мышебратья»: «Є світ великої політики, а є світ людських відносин. Наша картина про людські відносини, про історичну пам’ять, про те, як російські, і українські солдати і офіцери не стали стріляти один в одного, тому що вони брати». Позиція людини ясно і зрозуміла.

Цікаво, що в картину увійшли і події київського майдану. Щоб зняти ці сцени, режисера, якому в’їзд в Україну давно закритий, навіть довелося будувати свій майдан, з масовкою в 1000 чоловік. Впевнені, що Піманов показав все виключно правдиво і сумлінно, істинно в ключі підшефного йому телеканалу «Зірка».

Залишилося зрозуміти, хто ж такий фільм піде? Якість російського кінематографа красномовно описують огляди видеоблогера BadComedian, так що варто очікувати в залах людей, яких туди буде загнати найпростіше — бюджетників та військових. Останнім, як відомо, все фіолетово.