Фсе фшоке: ремейк System Shock відкладений до кращих часів

438
0

У 2016 році Стівен Кук (гендиректор Nightdive Studios) зістриг на Kickstarter з фанатів System Shock $1,35 млн — натомість він обіцяв зробити ремейк культового шутера. На все він давав собі і своїй команді один рік, але в 2018 році Стівен РАПТОВО зрозумів, що вони роблять не ремейк, але нову гру «за мотивами». А це ніби як западло — адже від Кука чекали просто гарну халепу.

System Shock — рімейк оригінальної гри System Shock (1994р.). Розробкою ремейка займається студія Night Dive Studios. Випуск гри планувався у другому кварталі 2018 року на платформах PC, Xbox і PlayStation One 4, macOS і Linux.

Ось як нещодавно нив щодо заморозки System Shock сам Кук:

«Проблема в тому, що чим далі ми просувалися у своїй роботі, тим більше ми хотіли зробити, і, як наслідок, тим сильніше йшли від оригінальної System Shock. Грубо кажучи, ми втратили колишню мета. Тому ми робимо паузу, але тільки паузу, тому що ми не скасовуємо гру. Просто нам потрібно гарненько подумати, щоб завершити System Shock і виконати всі наші обіцянки».

Так що, чуваки просто захопилися? Може бути. Але є інфа, що справа в іншому — зібрані $1,35 млн профуканы, і Nightdive Studios не можуть знайти нові джерела фінансування. І навіть якщо знайдуться такі, ремейк вийде все одно не раніше 2019 або навіть 2020 року. А до того часу навіть самі упоротые фанати System Shock втомляться чекати. Загалом, як виявилося, не так-то просто освоїти майже півтора ляма баксів, роблячи при цьому копію чужої гри.

System Shock

Для інтересу можна порівняти System Shock: Enhanced Edition (це розширена версія оригінальної гри, підправлена для сучасних комп’ютерів) і те, що з неї роблять Night Dive Studios:

Що характерно, продовжується розробка і третьої частини System Shock, але від Otherside Entertainment — і начебто все на мазі. Тому що там є не якийсь Кук, але Підлога Нюрат і Уоррен Спектор, які колись працювали над класичним System Shock в тому числі.