Дуейн Джонсон влаштує ще один «Великий переполох у маленькому Китаї»

410
0

Мрія дитинства «Скелі», нарешті, збувається — його версія культової стрічки 1986 року не просто розробляється, але навіть перетворилася в сіквел. А все тому, що Дуейн Джонсон раптом зрозумів, що навіть з його величезними м’язами він не зможе замінити Курта Раселла з оригінальної картини. Тому — продовження, а не переробка. І на тому спасибі.

Фантастичний бойовик 30 річної давності давно став легендою на відео, хоча при бюджеті в 25 млн. доларів у США він зібрав усього 11 млн. Втім, жанровим стрічок Джона Карпентера завжди не особливо щастило. Картина запам’яталася жвавим сюжетом, накаченим і молодим Куртом Расселом, а також зовсім юної Кім Кэттрол, яка тоді ще тільки вчилася «Сексу у великому місті»… в маленькому Китаї. Милі бійки в китайському кварталі Сан-Франциско, містика і азіатський колорит — «Великий переполох» сподобався глядачам, нехай і не відразу. Ну і ми повинні бути вдячні Карпентеру за те, що його фільм подарував нам цю чудову діфку, яку тепер можна використовувати в диванних війнах:

Але повернемося до «Великого переполоху в маленькому Китаї 2». Каже Хірам Гарсіа, який обіймає посаду голови компанії Seven Bucks Productions: «Наша ідея не в тому, щоб зробити рімейк «Великого переполоху». Ми не змогли б перезняти класику. Тому наш план — продовжити історію. Ми розвинемо всесвіт оригінальної картини. І я впевнений, що тільки одна людина може грати Джека Бартона (якого виконав Курт Расселл — прим. Shakal.Today), тому Дуейн і не намагався взяти собі цього персонажа. Ми зараз активно працюємо над проектом, і все виходить просто кльово!».

Коли побачили Дуейна Джонсона

Над сценарієм картини «Великий переполох у маленькому Китаї 2» працюють Ешлі Міллер і Зак Стентц («Люди Ікс: Перший клас», «Тор», «Агент Коді Бенкс»). Чи з’являться в сіквелі оригінальні актори (а Расселлу і Кетролл зараз добре за 60 і виглядають вони не дуже), не повідомляється.

Дуейн «Скеля» Джонсон зразка 2018 року перебуває в статусі суперзірки, випускає кілька блокбастерів в день на рік і нещодавно зіграв одну з головних ролей в інший рімейк класики нашого дитинства, «Джуманджі». Тепер його чекає нове епічне пригода в легенду фільмів епохи VHS.

Годнота, неполиткоррект та образи почуттів кого завгодно — в новому шакальем Телеграм-каналі! Підписуйся!