Другий ролик «На голці 2». Неінформативно, зате все на місці

421
0

Режисер Денні Бойл представив другий тизер фільму «На голці 2» (T2: Trainspotting 2). Фактично, в ролику важливі всього кілька кадрів, коли нам показують виконавців головних ролей — і це до болю знайомі обличчя.

Юен Макгрегор, Юен Бремнер, Джонні Лі Міллер і Роберт Карлайл повертаються до своїх зіркових ролей — екранізація однойменного роману Ірвіна Велша в 1996 році сала культовою, а актори отримали широку популярність, нехай і скандальну. Сіквел продовжує сюжет першого фільму, одночасно вплітаючи в нього історію іншого роману Велша, «Порно» (2002). Тепер героям добре за 40, вони постаріли, але свого ставлення до життя не поміняли, і тепер вони пробують себе в порнобізнесі.

Каже Денні Бойл: «Їх барометр нісенітниці дуже сильний, адже саме їм потрібно змусити сценарій виглядати переконливим і правдивим. Коли справа дійшла до продовження «На голці», вони дуже нервували, для них цей фільм — величезний шматок репутації, та за своїх персонажів вони горою».

Юен Макгрегор і Денні Бойл на знімальному майданчику

Зйомки «На голці 2» почалися навесні, фільм планується випустити в лютому 2017 року.

До цієї картини останньою екранізацією книги Ірвіна Велша був фільм «Бруд» (2013). Стрічка непогано виступила в прокаті, критики відзначили блискучу гру актора Джеймса Макевоя.