Driving Survival: альтернативний СРСР і братки в «Жигулях»

474
0

Коли віртуальні монстри закінчуються, їх запозичують з реальності. Тому розроблюваний Driving Survival не буде класичним екшеном в стилі «тікай-доганяй»: адже ти драпаешь на старому корчі, а тебе наздоганяють інфернальні гопники на «жигулях». Каналу НТВ приготуватися!

Driving Survival це поки що перші намітки потенційно захоплюючої гри, суть якої зводиться до погоні — ти на максимальній швидкості їдеш по пересіченій місцевості, а тебе наздоганяють якісь дуже неприємні типи з бітами. Чому, навіщо — поки що нічого незрозуміло. Можливо, ти заборгував бабла. Або напряг серйозних людей. Або навіть не заплатив по іпотеці. Містичний відтінок грі додає неясне розуміння того, що переслідують головного героя бандити не зовсім люди або, можливо, не зовсім живі люди (колектори?). Так чи інакше, але справа свої вони знають: підрізають, прискорюються, йдуть на таран, а коли надається така можливість, то швидко вибігають зі своєї машини і починають орудувати бітами.

38-річний Швадлена любить пажощ

На даному етапі розробки геймплей Driving Survival зводиться до нескінченній гонитві, але єдиний розробник ігри, чех Ондржей Швадлена (Ondřej Švadlena) обіцяє в майбутньому багато більше. Сам професійний художник і режисер, Ондржей з допомогою движка Unity малює похмурий і сюрреалістичний світ — справа для нього в цілому далеко не нове, але як розробник повноцінної гри Швадлена пробуде себе вперше. Та найбільше часу Ондржей витратив на розробку пристойного штучного інтелекту, адже ворог у головного героя один, це та сама машина з двома покидьками, і тому вони повинні створювати реальні проблеми і діяти більш-менш розумно.

До речі, сам по собі цей Ондржей Швадлена особистість цікава і без Driving Survival. Професійний 3D-моделлер і режисер моторошних короткометражок прославився своїм 30-хвилинним комп’ютерним фільмом «Mrdrchain»:

«Хоррор в стилі Френсіса Бекона. Головний герой — Слайсман — мешкає в похмурій, сюрреалістичної всесвіту, все життя якої — це замкнута ланцюг вбивств».

«Mrdrchain»: маестро знає толкъ

Ми б цю стрічку описали по-іншому — 30 хвилин якогось кривавого марення з ріжучими друг дружку 3D-моделями частин людських тел. загалом, відмінно кіно!

Підсумуємо наше прев’ю. Навіть зараз Driving Survival виглядає непогано — движок Unity використаний на повну, до того ж є адекватна фізика, так що якщо до геймплею «прикрутить» стоїть історію і допрацюють локації, може вийде дуже цікавий і в хорошому сенсі лякаючий інді-продукт. Про терміни виходу Driving Survival мова поки йде, але хайп навколо гри підняли знатний. Виною чи того «жигулиобразные» машини або локації в дусі пост-совка — невідомо. Цілком можливо, що всім просто сподобалася незвичайна ідея схрестити класичний survival horror в дусі Silent Hill з гонитвою — тут тобі і жахи, і шалений адреналін. Будемо сподіватися, що Швадлена доведе справу до кінця.

У Driving Survival можна зустріти автобус «Ікарус». Значить, десь буде Віктор Цой

Фотоньки і тонни лулзім в нашому паблике ВКонтакте — підписуйся і подпитывайся!