Довгий, товстий, старий. Джей і Мовчазний Боб повертаються

385
0

Режисер Кевін Сміт готує фільм «Джей і Мовчазний Боб: Перезапуск» — це буде сіквел картини «Джей і Мовчазний Боб наносять удар у відповідь». Два укурка-ветерана знову спробують нас розсмішити і як слід учадіти!

Джей і мовчазний Боб є дуже популярні травокуры персонажі вигаданої всесвіту View Askewniverse, учасники майже всіх фільмів кінорежисера Кевіна Сміта. За Джея завжди відповідає актор Джейсон Мьюз, ну а Боба грає сам Кевін Сміт. По суті це два гопника, нероби і дармоїда, які постійно створюють собі проблеми. За що й улюблені!

«Джей і Мовчазний Боб: Перезапуск» це, звичайно, добре, але до таких новин потрібно ставитися з великою обережністю: у 46-річного режисера сім п’ятниць на тижні, і ніколи не знаєш, чим Кевін займається насправді і що курить в даний момент. Ось він пише сценарій нових «Клерків», а потім кидає проект. Або робить продовження «Тусовщиків з супермаркету», після чого раптом перетворює продовження ТБ-серіал. Або ж Сміт і зовсім йде з кіно, але очікувано повертається. Складається відчуття, що Сміті просто всіх тролить, і робить це з неприхованим задоволенням.

«Останній місяць я сміявся, поки писав сценарій «Джей і Мовчазний Боб: Перезапуск» — веселу історію, в якій хлопці з Джерсі повертаються до Голлівуду, щоб перешкодити перезапуску старого фільму «Пихач і Хронік», який вони так ненавиділи», — так Сміт описав новий фільм на своїй сторінці в Facebook. Іншими словами, «Джей і Мовчазний Боб: Перезапуск» буде прямим сіквелом стрічки 2001 року, і зі старими (в прямому і переносному сенсі) героями.

Сценарій готовий, студія Miramax дала «добро» на проект, зйомки можуть початися вже влітку 2017 року. Останньою на сьогоднішній день роботою Сміта була чорна абсурдна комедія «Йоганутые», другий фільм з «канадської трилогії». Далі Кевін збирався робити «Лосині щелепи», але, як видно, його плани знову сильно змінилися. Будемо сподіватися, що «Джей і Мовчазний Боб: Перезапуск» він-таки зніме.