Дорогу молодим! І мертвим

575
0

77-річний кінорежисер Джордж Ромеро, який, судячи з його віком, сам скоро може стати героєм своїх фільмів, представляє нову картину — «Дорогу мерців». Це зомбі-муві, в якому нещасних мерців будуть шматувати машинами на потіху живим.

Офіційний постер «Дороги мерців»

По правді кажучи, легендарний режисер сам знімати фільм не буде, обмежившись тільки своїм благословенням (і власним прізвищем на постерах). Робити картину буде його давній друг і співрежисер Метт Бірман, який також є автором сюжету. Бірман далеко не новачок у своїй справі, але обличчя в нього таке сумне, що розміщувати його фотографію ми не захотіли. Краще нехай новини будуть зомбі і Ромеро!

«Дорога мерців» розповість про острів, на якому, е-е-е, живуть зомбі. У певний момент вони стають учасниками кривавого атракціону — їх приковують до гоночних болідів і змушують битися один з одним. Такі ось зомбі-гладіатори, так. Загалом, це класичний b-movie про живих мерців, з мінімум сенсу і максимум екшна. Ромеро підписався на цей фільм явно тільки тому, що його фільми про «розумних зомбі» вже давно нікого не хвилюють, а треба ж якось залишатися в темі, раз тебе назвали батьком-творцем живих мерців.

Зараз проект «Дорога мерців» має статус «підготовка до зйомок», однак грошей на фільм поки немає. Все може помінятися на кінофестивалі Frontières, який пройде з 20 по 23 липня в Монреалі — цілком можливо, що знайдуться люди, які захочуть профінансувати картину, на який (ну, типу) доклав холодну руку сам Джордж Ромеро. Хоча метр вже давно не знімає і живе зустрічами з ветеранами виступами на різних кіношних івентах і конвенціях.

Батько всіх зомбі зі своїми дітьми

Дата прем’єри фільму «Дорога мерців» поки не називається.