Дивимося на «дзеркало російської революції». Премєра!

354
0

На словах ти Лев Толстой, а на ділі — Коля! Коля, який є дзеркало російської революції, з її благими намірами, перетворюються на фарс. Так що… не нарікай на дзеркало, коли пика крива.

«Революція, ти навчила нас вірити в несправедливість добра» — співав багато років тому Юра Шевчук, і ця фраза, при всій своїй дивацтва, актуальна і сьогодні. Особливо сьогодні, коли 146% відсотків росіян вірні курсом партії і особисто товаришу Путіну. Відсотки, які легко прийняти за статистичну похибку, чомусь постійно всім незадоволені і тому виходять на вулиці, щоб там бешкетувати. Фільм «Коля як дзеркало російської революції», знятий білоруським режисером про російських реаліях, не виглядає черговим опозиційним маніфестом, але подає відбувається у Старшого Брата під незвичайним соусом — «а як це було б в Білорусі, якби…».

Проект «ПАЛІ КІНО» представляє яскравий і суперечливий білоруський документальний фільм «Коля як дзеркало російської революції» — коли від героїзму до непорозуміння один крок.

Молодий чоловік на ім’я Коля планує очолити власну політичну партію і знайти кохання всього свого життя, а поки хаотично переміщається з одного кінця Москви в інший, заводячи розмови з випадковими перехожими. Один з них назве його «розмазаним протиріччям», розгледівши в Колі не просто дивного хлопця, а чи не ціле покоління.

Дивимось і обговорюємо фільм 25 квітня о 19:00 в Арткинотеатр в ТЦ «Титан» (р. Мінськ, пр-т Дзержинського, 104)!

«ПАЛІ КІНО» — це пізнавально-розважальний проект, в якому автори знайомляться з глядачем, глядачі вчаться розбиратися в кіно. Проект покаже вам «50 відтінків життя», таку Білорусь ви ще не знаєте, що вас чекає кіно нетривіальне, якісне і своєрідне.

Покази проекту «ПАЛІ КІНО» проходять щомісяця протягом усього року в комфортабельному сучасному кінотеатрі.

Ведучий показу «ПАЛІ КІНО»: МАКСИМ ЖБАНКОВ — киноаналитик, журналіст, культуролог.

Організатори: Арткинотеатр, Цэнтр сучаснай культури «Бягучы Чарапаха»/Running Turtle , ПАЛІ КІНО: Любім i глядзім, Наталія Бружник, Леонід Калитеня.

За додатковою інформацією звертатися: Наталія Бружник (цэнтр «Бягучы чарапаха») (029) 1422520