Дітки будуть налякані. Завершені зйомки «Джиперс Криперс 3»

417
0

Хоррор-довгобуд, який мав бути знятий ще на початку 00-х, завершено. І многострадальней історії цього проекту може бути тільки доля його режисера — Віктора Сальва, свого часу сів до в’язниці за педофілію.

Віктор Сальва досить крипи

Власне з-за свого одноразового захоплення дитячими дупами Сальва своє життя і кар’єру зіпсував. Дебютувавши фільмом жахів «Будинок клоунів» в 1989 році, Віктор також дебютував і як педофіла — розбестив 12-річного актора. Відсидівши на п’ятій точці належне, він повернувся в професію, і продовжив знімати похмурі стрічки про похмурих людей. Часто про маленьких похмурих людей. Але отримав світову популярність тільки з фільмом «Джиперс Криперс» 2001 року — слушну фільмі жахів про демона, який, як всі порядні монстри, патрає людей, але робить це по строгому графіку — «кожну 23 весну». Фільм вийшов цікавий і досить страшний, і тому до нього кілька років потому Сальва зняв продовження. Як і в першому «Джиперсе», в сіквелі також історія крутилася навколо підлітків, яких мучить величезний страшний демон… якщо ви розумієте про що ми. На жаль, «Джиперс Криперс 2» вийшов помітно простіше оригіналу — Сальва просто переінакшив вже розказану історію, а з монстра зробив зовсім вже щось з області коміксів. Картині навіть не допомогла протекція Френсіса Форда Копполи — легендарний режисер не перший раз підставляв плече Віктору, однак у випадку з «Джиперс Криперс 2» було ясно, що дійсно слушних ідей у Сальва не було.

Всі чекали від Сальва «Джиперс Криперс 3», тим більше що він з року в рік обіцяв повернутися до свого страшилищу.

Після сиквела Сальва зробив ще чотири трилера. Жоден з них не став сенсацією, хоча «Будинок примар» був досить непоганий. Але всі чекали від Сальва «Джиперс Криперс 3», тим більше що він з року в рік обіцяв повернутися до свого страшилищу. Адже цей демон один з небагатьох характерних і впізнаваних антагоністів, яких дали жанру жахів 00-е — і Чужі, і Хижаки, і всі інші культові монстри народилися багато років тому. І Сальва і сам би радий був почати зйомки, але раптом знову спливли його старі гріхи, за які він начебто заплатив сповна. Громадські активісти згадали педофільські минуле режисера і зажадали придивитися до нього уважніше. Була навіть створена петиція за те, щоб новий фільм Сальва був бойкотирован, а його ім’я піддано забуттю. Але голосів за те, що Віктор має бути публічно замучений, набралося небагато. Так що фільм знятий, подобається це комусь, чи ні.

Офіційний синопсис «Джиперс криперс 3» такий:

Двадцять три роки минуло з історії про те, як Тріш Дженнер і її брат Дарри зустріли на своєму шляху монстра Кріпера. І тепер Тріш вже не дівчинка, але успішна бізнесвумен. Але події тих днів вона пам’ятає досі. Може бути й тому, що з тієї зустрічі з Крипером минуло рівно 23 роки. А це означає, що монстр знову повернеться!

З перших двох фільмів в тріквел буде тільки виконавець самого монстра, актор Джонатан Брек. Зазначено присутність в картині легендарної Мег Фостер (вона частенько з’являється в різного роду фільмах жахів), а також маловідомих Рона Ем Паттерсона і Честера Рашинга.

Дата прем’єри «Джиперс Криперс 3» поки не оголошена.

У першому фільмі Кріпер мучив героя Джастіна Лонга