Дідусь на мільйон. Клінт Іствуд в ролі наркокурєра на пенсії

532
0

Не всім щастить народитися в Білорусі і на схилі років отримувати гарантовану пенсію. Американцям у віці доводиться виживати і навіть пускатися у всі тяжкі: служити кур’єром при мексиканській картелі. Про важку, несправедливою долі американського ветерана і пішла мова в новому фільмі Клінта Іствуда «Наркокур’єр» (The Mule).

«Це «Магнум» 44-го калібру, самий забійний револьвер на світі, і він може дочиста знести тобі довбешку. Тепер ти задаєш собі питання: «чи Пощастить мені?». Ну, пощастить, покидьок?» — цей культовий монолог з «Брудного Гаррі» підходить трохи не до будь-якого фільму з участю 88-річного актора і режисера, навіть якщо у картині йдеться про миле домашнє приведення. Але у випадку з «Наркокур’єром» дід грає все-таки не героя, але жертву обставин:

Після розорення 80-річний Ерл Стоун шукає можливість заробити. І знаходить непоганий варіант з перевезенням всяких товарів. Будь — він розуміє дуже швидко, вже після першої «получки». Так, тепер він найстаріший у світі наркокур’єр!

Це перша акторська робота легенди Голлівуду починаючи з його ж фільму «Кручений м’яч» (2012). Але при цьому Іствуд стабільно раз на два роки видає нові фільми, в останні роки більше про Справжніх Американців, Які Виходять Переможцями З Будь-якої Ситуації. Як і у випадку з «Наркокур’єром». Маленька пенсія? Не біда, адже ти Американський дід! Давай возити кокс!

Персонажу Іствуда протистоїть герой Бредлі Купера, з якими вони раніше працювали разом над фільмом «Снайпер». Також у ролях засвітилися Майкл Пенья і Лоуренс Фишборн. Сценарій написаний на основі історії реально існуючого Леонарда Шарпа — старий за таку свою роботу перевіз сумарно більше 450 кілограмів кокаїну.

Світова прем’єра фільму «Наркокур’єр» запланована на 14 грудня.