Діди помирали. Dead island 2 обіцяють все-таки доробити

402
0

У 2011 році вийшов брутальний польський зомбі-шутер під назвою Dead island. У ньому гравець повинен був шматувати живих комуністів мерців, причому, руками і зубами відразу чотирьох персонажів. Оброблення зомбаков дідівським способом в антуражі тропічного острова гравцям сподобалася, і всі вимагали продовження. І ось тут почався справжній хоррор.

Нагадаємо, що Dead island 2 був анонсований ще в 2014 році. У сиквелі зомбі захоплювали Крим черговий острів, але тепер все відбувалося значно масштабніше і яскравіше. Стартувала розробка досить бадьоро — нас закидали багатообіцяючими скріншотами, і навіть дуже швидко показали позитивний (немає) ролик. До речі, ось він, якщо забули за давністю років — у ньому зомбаки жеруть гламурних дівчат:

Але потім щось пішло не так (спойлер: всі). Видавець Deep Silver несподівано розлютився на розробників з Yager, які робили сіквел, і Dead island 2 був скасований приблизно на середині виробничого процесу. А творці першої частини, Techland, як ми пам’ятаємо, до продовження вже відношення не мали. Збирати розкидані шматки сгнившего м’яса довірили студії Sumo Digital, але останні новини від них датовані минулим роком, і з тих пір ні гу-гу. До цього тижня, коли раптом ожив офіційний Твіттер серії і в ньому хтось дуже впевнено заявив про те, що сіквел живий:

What’s going on is that it’s in development and we won’t be showing more until we’re ready. Appreciate the wait is painful, but Dead Island 2 is still coming.

— Dead Island (@deadislandgame) 5 липня 2018 р.

Сказано це було на тлі недавнього виходу мобільного дрібнички Dead Island: Survivors, яка експлуатує сеттінг оригінальний ігри, перетворюючи його в банальний tower defense. Тому останнім гідне, що виходило у серії, це неназваний сіквел Dead Island: Riptide, який розробив оригінальну гру і у всіх сенсах був продовженням. Але це теж уже було давно — в 2013 році.

Всю цю і так не дуже радісну картину ускладнює те, що Dead Island 2, здається, вже мало кому потрібен — він стане прямим конкурентом Dying Light 2 від все тієї ж Techland, тріумфальний дебют якої відбувся на нещодавній игровыставке E3. І виходячи з побаченого там, це не буде черговий зомбі-бойовик з відкритим світом, але вже щось, що заходить на територію Fallout.

Так що якщо Dead Island 2 і вийде коли-небудь, жерти мізки тамтешні зомбі будуть хіба що один одному, та ще відділу продажів.