Де сіквел, Лебовскі? Джефф Бріджес тролить нас поверненням Чувака

434
0

Дуже хочеться в це вірити, але, здається, нам варто почекати ще. Днями 69-річний Джефф Бріджес на 15 секунд повернувся в образ Чувака — головного персонажа культового фільму «Великий Лебовські». Що це, як не анонс довгоочікуваного сиквела?! Але не поспішайте.

Все сталося в офіційних соціальних мережах актора. Саме там був опублікований цей крихітний ролик з дивним коментарем:

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Jeff Bridges (@thejeffbridges) 24 Січня 2019 о 9:04 PST

«Не можна жити минулим, друже. Будь на зв’язку»

Як би нам цього не хотілося, але мова, швидше за все, не про продовження історії Чувака, але про «Супербоул» — в американському футболі це назва фінальної гри за звання чемпіона Національної футбольної ліги. В цей день 3 лютого (ця дата згадується в ролику) вся Америка сходить з розуму і дивиться американський футбол. Відповідно, бюджети на рекламу досягають свого абсолютного максимуму. Швидше за все, поява Чувака це тизер перед великим роликом з його участю на 3 лютого. Так що будьте готові до того, що наш улюблений Лебовскі буде рекламувати якийсь довбаний шампунь, а не займеться чимось більш звичним — раскуриванием косяка, наприклад.

20 років ми чекаємо продовження «Великого Лебовські», і 20 років його творці, брати Коени, знаходять привід зайнятися чимось іншим. І поки єдиним мимовільним сиквелом (але все-таки спін-оффом) до «Лебовські» є знімається зараз проект Джона Туртуро. 20 років тому актор з’явився в «Великий Лебовські» у ролі шахрая Ісуса, і запам’ятався глядачам. Настільки, що Туртуро вирішив використовувати цей образ для свого ремейка досить паскудній стрічки «Вальсуючі» (Going Places) 1974 року.

«Вальсуючі». Пусти в своє серце Ісуса!

У цій версії Ісус (Туртурро) і Петі (Боббі Каннавале) грають двох чоловіків, які змагаються один з одним за те, щоб подарувати якійсь жінці (Одрі Тоту) її перший у житті оргазм. І якимось чином в сюжет залучена ще й героїня Сьюзан Сарандон. На жаль, хоч тут і є образ з «Лебовські», брати Коени ніяк не беруть участь у створенні картини. Хоча всіляко підтримують Туртуро.

Чудовий план, Уолтер. Просто охуєнний, якщо я правильно зрозумів. Надійний, блять, як швейцарські годинники

Оновлено 30.01.2019

За фактом все це було рекламою пива…