Чому ти ще (не) у вязниці? Я чекаю The Escapists 2!

1497
0

«Чому ти ще не в тюрмі?! Якщо любиш країну і Христа!» — запитують у своїх слухачів чудові люди з групи «Ансамбль Христа Спасителя І Мати Сиру Земля», і ви вже знаєте відповідь! Так-так, у серпні відбудеться реліз другої частини популярного симулятора втечі з в’язниці. Гри, яка, наприклад, може стати в нагоді кожному десятому росіянину.

Отже, 22 серпня The Escapists 2 вийде на ПК, PlayStation 4 і Xbox One (а трохи пізніше і на Nintendo Switch). За розробку дає ікло видавництво Team17, а всі предьявы можна буде адресувати пацанам-розробникам з Mouldy Toof Studios. Але якщо життя вам фартует, то можете не чекати релізу і прямо зараз зробити передзамовлення в Steam.

У цілому друга частина відрізняється від першої не сильно змінився дизайн карт, з’явився кооперативний режим і додалося аж триста (!) характеристик персонажів. А ще вас чекає гра «підніми мило» 10 нових сценаріїв, в кожному з яких ви повинні всілякими хитромудрими способами втекти на волю. І, звичайно ж, час від часу «підмазувати» охоронців, жити «від дзвінка до дзвінка» і не забувати прикривати тил.

На жаль, графіка в The Escapists 2 це як і раніше мультяшний піксель-арт, начисто вбиває атмосферу брудних і страшних тюряг, до яких звикли кращі з нас. Але при цьому перша частина стала справжнім хітом і породила величезну кількість клонів — факт для інді-ігри сам по собі, дуже промовистий.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ОНОВЛЕННЯ

Facebook.com/shakal.today

VK.com/shakal.today

Twitter.com/shakal_today