Chernobyl VR Project. Хрумтить мирний атом під польської пятої

614
0

Польські розробники ігор знову нариваються. Їм уже мало екшна про затоплений «Курськ» — тепер пшекам? весь Чорнобиль подавай! Провокація за провокацією. Чи дадуть відповідь російські игроделы симулятором повітряного бою імені Качиньського?..

Але жарти в сторону. Польська студія The Farm 51, ведена воювали ветеранами індустрії в особі Войцеха Паздурома і Каміля Бильчинского — обидва коли працювали над шутером NecroVisioN — анонсувала Chernobyl VR Project. Це гра-розслідування для платформ віртуальної реальності Oculus Rift і HTC Vive.

За сюжетом тобі доведеться блукати навколо сумнозвісного четвертого енергоблоку і по околицях Прип’яті в тому числі. Але просто ходити туди-сюди і ловити на бомжа двоголових сомів не вийде. За словами розробників, тобі треба буде взяти участь у розслідуванні того, що сталося з Мирним Атомом 30 років тому. Свої версії («Дотягнувся проклятий Сталін», «Це був підступний змову проти Качиньського» і т. д.) потрібно буде підтверджувати документально, благо The Farm 51 обіцяють абсолютно достовірні і фотореалістичні текстури. Також автори заявляють, що вони поставилися до тієї трагедії максимально шанобливо і коректно, але ми-то знаємо!

По всьому видно, що поки ми всі чогось ще чекаємо гру S. T. A. L. K. E. R. 2 (а замість цього нам підсовують всякий Survarium), польські девелопери часу не втрачають і починають підгортати російський ринок ігор. Зокрема, вторгаючись на святу чорнобильську територію. Ну-ну.

Chernobyl VR Project вже доступна в Steam — отримати свою дозу радіації кайфу можна буде всього за 15 доларів.

А як виглядає Прип’ять насправді, Shakal.Today побачать власними очима. Якщо нічого не вибухне станеться, то наша відважна команда зовсім скоро відвідає цей кинутий місто. Стеж за анонсами на нашому сайті!

Chernobyl VR Project