Бути чи не бути, братик? Готується продовження «Зеленого слоника»

420
0

…І це буде не зовсім продовження культової кінострічки 1998 року. Тому що режисер(ка) Світлана Баскова хоче зняти фільм за мотивами «Гамлета», проте з двома «поехавшими» акторами: Володимиром Епіфанцевим та Сергієм «Пахом» Пахомовим.

«Зелений слоник» — у всіх сенсах знакова картина. Зовні безглузда, «чернушная», але завдяки своїм діалогів і показною абсурдності стала по-справжньому народною — принаймні, в колах інтернет-тролів. Баскова, що зняла фільм, вкладала в свою роботу певні смисли (ніби як картина про російську армію), проте глядачам було цілком достатньо діалогів і сцени з гівном. Зрозуміло, що такий потужний драматичний фільм вимагав продовження, і в різні роки виконавці головних ролей — Епіфанцев та Пахомов — натякали на можливе продовження. Справа зрушила в минулому році, коли актори зробили трейлер до неіснуючого сиквелу:

У ролику Епіфанцев пародіює самого себе з численних дебільних бойовиків зі своєю участю, ну а Пахом… Пахомов корчить з себе провідного не менш дебільних шоу «Битва екстрасенсів» — програми, яку він вів якийсь час. Ролик був покликаний нагадати всім про те, що на створення «Зеленого слоника 2» акторам потрібні гроші, яких у них поки немає. Також спеціально до проекту був знятий ролик-пародія на шоу «вДудь», названий «вКурлык». У цьому відео ще менше сенсу, і дивитися його можна тільки заради фінальної фрази про «заряджений солодкий хліб»:

І якщо актори «Слоника», як видно, просто дурять всім голову, то Світлана Баскова налаштована куди більш серйозно. Але здається, що мова йде не про сіквел «Слоника», але фільм, по-новому подає безсмертне творчість безсмертного класика світової літератури — Шекспіра. Іншими словами, Баскова вирішила з допомогою народної любові до «слонику» спробувати зняти своє нове кіно.

У десятому фільмі режисерки Епіфанцев виконає роль Гамлета, а Пахомов стане Полонієм і одночасно його братом:

«Фільм «Я Гамлет» не є екранізацією, хоч і заснований на п’єсі Шекспіра. Це глибокий аналіз твору, пошук втрачених смислів і відповідей на загадки. Ми будемо розкривати значення слів, з якими Гамлет звертається до Примарі на початку фільму: «Well said, old mole! Canst work i’ th’ earth so fast? A worthy pioner!» («Так, старий кріт! Як ти швидко риєш! Відмінний землекоп!»).»

Також в картині заявлені Петро Скворцов, Ольга Лапшина і Василь Буткевич. Картина носить робочу назву «Я Гамлет», і за словами Єпіфанцева, буде мати деякі перетину з «Зеленим слоником».

Будуть Гамлет і Полоній є гівно і називати один одного братишками, не повідомляється.

Ви можете підтримати творців картини солодким хлібом ось тут.

Вельзевул Экранидзе