«Бріджит Джонс 3». Баба, дитина, два ствола

376
0

Ми дуже лякалися, що нам в третій раз покажуть те, що вже всі бачили — заплуталася в чоловічих членів жируха Бріджит Джонс в черговий раз намагається налагодити своє нікчемне особисте життя. Але, на щастя, наші припущення були вірні тільки у частини членів.

«Бріджит Джонс 3» (Bridget jones’s Baby)
Режисер: Шерон Магуайр
У ролях: Рене Зеллвегер, Колін Ферт, Патрік Демпсі
Дата прем’єри: 2016 рік
Сюжет: Тепер їй «трохи за сорок», а сім’ї як не було, так і немає. Джонс, в принципі, вже звикла до такого стану речей. Але відразу, як це буває тільки з Бріджит, її життя летить шкереберть — спочатку відбувається запаморочливий роман з мільярдером, а потім на горизонті з’являється стара любов. Загалом, Джонс вагітна. Але від кого?!

Про те, що історія Джонс дійсно піде по іншому шляху, нам кажуть в самому початку, «убивши» героя Х’ю Гранта. В принципі, розглядаючи нинішні фотографії цього актора, розумієш чому це сталося — Х’ю розжирів і сильно постарів. Натомість йому пропонується відмінно виглядає Колін Ферт з перших двох фільмів, та «свіженький» Патрік Демпсі. Ну і власне 47-річна Рене Зеллвегер, яка ролі на п’ять років молодша. Власне, довкола цієї трійці і крутиться весь сюжет — спочатку всі вони сполучаються одна з одною (навмисно не буде пояснювати хто з ким), а потім намагаються зрозуміти, як же їм ділити новонароджуваного дитини і власне Джонс.

Зеллвегер, чию кінокар’єру важко назвати вдалою, намагається з усіх сил, щоб її Джонс виглядала канонічно — кривляння, закохані рожеві очі, всі ці рожеві рюшечки та інше. Так от роки не повернути, і перекроенное особа Рене в емоційних сценах виглядає якось дивно… не кажучи вже про те, що для третього фільму про актриса Бріджит навідріз відмовилася товстіти. Тим не менш, навіть в цьому перекроенном хірургами, і замученому дієтами тілі можна розгледить нашу попелюшку Джонс, яку, чого вже тут приховувати, ми дуже сильно полюбили багато років тому.

«Бріджит Джонс 3». Рожевий колір, пиріжка, тільки не вистачає кота

Ідея з «незрозуміло від кого дитиною» дійсно хороша. Що ще можна було б придумати для третього фільму, з урахуванням не надто кондиційної Рене? А тут тобі і інтрига, і чудовий Ферт, і нескінченна кількість комічних ситуацій, пов’язаних із батьківством. До речі, про гумор. Він, безумовно, є, і місцями «Бріджит Джонс 3» дійсно змушує сміятися. Може бути не так сильно, як це було у двох попередніх картинах, і фрази а-ля «а брала б ти його лялечку в рот?» виглядають в контексті всього іншого досить дивно, але да ладно. Дуже важко в третій раз увійти в одну і ту ж воду, не забруднилися. Та й чи багато ти знаєш триквелов, які були б смішні також, як і оригінальні фільми? Так що «Бріджит Джонс 3» дозволить непогано провести час, якщо ти не проти посміятися над проблемами зрілої жінки, яка примудряється вести себе як тінейджер.

Так що, лютий вин? Варто було мучити цей проект стільки років у спробі зняти третю історію Бріджит? Мабуть, так. Однак це картина «одноразова», бажання її переглядати у тебе навряд чи знайдеться. На відміну від перших двох фільмів. Але там була відносна молодість, свіжість ідей і фірмовий пращури Зеллвегер, від якого актриса пару років тому вважала за краще відмовитися. Напевно для того, щоб позбутися від Бріджит, хоча поки це її найкраща роль. Якщо не сказати — єдина.

«Бріджит Джонс 3». Зметикували на трьох