Більше журавлини і мертвих комуністів! Трейлер фільму «Смерть Сталіна»

389
0

Поки вдячні росіяни ставлять нові пам’ятники Йосипу Сталіну і щороку приносять до його могили незмінні гвоздички, світова закуліса в особі натовських коршунов і проклятих імперіалістів робить усе, щоб зганьбити світлий лик Вождя Народів. Тільки так можна зрозуміти перший трейлер іронічного європейського фільму «The Death of Stalin». Мало нам «Матільди!»

Навіть більше того — «Смерть Сталіна» це взагалі спочатку мерзенний капіталістичний комікс! Він вийшов англійською мовою у видавництві Titan Comics в липні 2017 року за авторством Фаб’єна Нурі і Тьєррі Робена.

Сюжет коміксу крутиться навколо Вождя, який помирає буквально на перших сторінках. Після чого все його оточення починає пиляти владу і робити те, що у комуністів виходить найкраще — шукати ворогів серед колишніх союзників.

Оригінальний комікс

Ставив фільм Армандо Ианнуччи — британський сценарист і режисер, що працював над серіалами «Я — Алан Партрідж», «Гуща подій» і «Віце-президент». Він зібрав чудовий акторський склад: Джейсон Айзекс (генерал Жуков), Ольга Куриленко, Стів Бушемі (Микита Хрущов), Руперт Френд (Василь Сталін), Андреа Райзборо (Світлана Сталіна), Джеффрі Тембор (Георгій Маленков), Майкл Пейлін (В’ячеслав Молотов), Педді Консідайн.

Природно, що фільм тут же підпалив пердаки у недобитих російських комуністів. І, судячи з коментарів керівника прес-служби КПРФ Олександра Ющенка, в офіси комуністів зараз пачками заносять вогнегасники: «Всі нормальні, адекватні люди ставляться до таких гидоти погано. Сьогодні підтримка, в тому числі і Сталіна, і Леніна зростає серед молоді в першу чергу. Любителі-русофоби, які є і у нас, які дають прокатне посвідчення таких фільмів, просто вносять черговий розкол і вкидають сокиру в суспільство, намагаючись спровокувати певне невдоволення. Це звичайне явище. Це звичайні провокатори».

Ну а ми, люди «ненормальні», із задоволенням подивимося цю картину. Яка, судячи з перших відгуків, не виглядає, загалом-то, журавлиною: скоріше це гірка сатира на Радянський союз в його переломні роки. І зауважимо, що на 42-му Міжнародному кінофестивалі в Торонто фільм прийняли дуже тепло, окремо зазначаючи феноменальну роботу Стіва Бушемі в ролі Микити Хрущова.

Не дотягнувся проклятий Сталін

Світова прем’єра фільму «Смерть Сталіна» поставлена на 15 вересня. Коли картину покажуть (якщо покажуть) у Білорусі, поки невідомо. Проте в Росії прокат відбудеться.

Якщо, звичайно, якісь «активісти» знову не почнуть палити кінотеатри.