Більше безумства в першому трейлері «Повелитель ляльок: Знищення осі»

541
0

Культова, але в теж час і відверто безглузда франшиза про ляльок-вбивць поповнилася своїм вже 11 (!) фільмом. У заключній (будемо сподіватися) частини маппет будуть знову боротися з неонацистами. Тим самим буде підведена фінальна риса в трилогії про «Вісь зла»… ну і про ляльок взагалі.

У 1989 році вийшов перший фільм про страшних ляльок майстра Андре Тулона (якого, до речі, грав не хрін собачий, але сам Вільям Хіккі), і відразу ж став дуже популярний. Настільки, що приніс незалежної кіностудії Full Moon Entertainment широку популярність, що дозволило тієї штампувати десятками різноманітні B-movies різного ступеня паршивості. В тому числі і нові частини «Повелителя ляльок», які дуже швидко деградували — дійшло до того, що деякі фільми просто переказували події попередніх. Але перший фільм був чимось хороший (наприклад, там було багато голих цицьок, нехай іноді і закривавлених), і може бути навіть визначив вигляд подібних фільмів в майбутньому.

І ось нова картина, яку зняв непотоплюваний Чарльз Бенд, відомий не тільки своїми нескінченними ляльками, але і фільмами з назвами а-ля «Дівчини-рабині з нескінченності» і «Жінки-канібали в смертельних джунглях авокадо». Сюжет 11 фільму вибиває мізки креативністю і свіжістю ідей: «Бойові ляльки Тулона об’єднуються з командою психокенетиков, щоб спільними зусиллями нанести рішучий удар по неонацистам». Не вистачає тільки жінок-канібалів, ага.

Дата прем’єри фільму «Повелитель ляльок: Знищення осі» поки не називається, але це і навряд чи важливо — в будь-який момент можна подивитися аналогічний попередній фільм серії і він буде, в принципі, розповідати теж саме. За що їх і люблять.