Без віз і без метро: перший трейлер Metro: Exodus

385
0

Під час презентації Microsoft на виставці Е3 2017 показали нову Metro: Exodus — і, судячи з усього, тріквел стане чимось на зразок S. T. A. L. K. E. R. 2, т. к. в цій частині гравці зможуть повноцінно діяти на поверхні, а не шастати по тунелях метро, як раніше.

Проект робить все та ж українська команда з 4A Games, яка випустила попередні дві частини знаменитого шутера. Нагадаємо, що компанія була створена вихідцями з GSC Game World, які зробили легендарний S. T. A. L. K. E. R. Розробивши власний движок, 4A Games стали відомі завдяки серії Metro, шутері в жанрі анти-утопія, який, у свою чергу, ґрунтувався на всесвіту письменника Дмитра Глухівського. І ось Metro: Exodus, рекламований вже не аби ким, але корпорацією Microsoft.

Золоті куполи в Metro: Exodus. Чи чекати зомбі-батюшок?

Судячи з першого трейлера, в плані образотворчому і без того відмінна гра стала ще кращою, а геймплей — солідніше і цікавіше. Підкріплений цитатою Достоєвського і попурі з головної музичної теми фільму «28 днів потому» трейлер показує відразу дві основних локацій — власне катакомби метро і поверхню, якийсь зруйнований провінційне місто. Виглядає все дуже круто, українці як і раніше вміють робити не тільки сало і горілку, але і от постапокаліптичні шутери. Але наскільки правдива трейлер і чи не є він просто компіляцією скриптових сцен, дізнаємося в 2018 році.

Реліз на XboxOne і PC.