Bethesda зробила сасай — більше ніяких превью на свої ігри

380
0

Bethesda поклала кінець попередніми оглядами — тепер і гравці, і журналісти будуть отримувати копії нових продуктів компанії майже одночасно. Так буде відбуватися, починаючи з The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition, ремейка оригінальної гри, реліз якого відбудеться вже в цю п’ятницю, 28 жовтня.

Навіщо ж вони позбавили нас попередніх оглядів своїх ігор? Обґрунтування неоднозначного рішення таке: «У Bethesda хочуть, щоб всі гравці починали проходити нові ігри одночасно». Тобто журналісти, лейтсплейеры, ютуберы та інші паразити представники медіа-індустрії тепер будуть отримувати копії ігор не раніше доби до моменту офіційного релізу. Враховуючи те, які ігри вийдуть у майбутньому у цього відомого видавця (Dishonored 2, Prey, Quake Champions — до речі, все суцільно сиквели або рімейки), можна зрозуміти, що за одну ніч жоден журналіст не «накрасноглазит» огляд. За що б його потім не побили обдарували щедрим гонораром. Так що покупцям тайтлов Bethesda тепер доведеться діяти на свій страх і ризик — купувати ігри, засновуючи свій вибір на трейлерах, тизерах, скріншотах, обіцянки розробників та іншої маркетингової лушпинні, довіряти якої можуть тільки досить нехитрі істоти. Зразок тих, які валізами несли гроші творцям No man’s Sky. Або як це сталося з недавньої Mafia III, критичні огляди на яку з’явилися вже помітно пізніше піку продажів цієї, як виявилося, досить сирий і забагованной гри.

Втім, вірити попередніми оглядами в наш брехливе час теж не дуже варто. Всі ми знаємо ціну ігровим журналістам, багато з яких у своїх оглядах закривають очі на очевидні недоліки тієї чи іншої гри. Але таке не дуже характерно для писак великих ігрових ЗМІ — найчастіше необґрунтовано хвалебні огляди роблять підгодовані ютуберы. Ну так вони хоч і зізнаються в цьому, нехай і дуже дрібним шрифтом.

До речі, починаючи з 26 жовтня в Steam можна попередньо завантажити весь необхідний контент прийдешньої Elder Scrolls V: Skyrim — Special Edition, щоб у п’ятницю бути повністю готовим до знайомства з цією переробкою класики 2011 року. Але враховуй, що безкоштовно цей рімейк отримають лише ті геймери, які купили в свій час Legendary Edition версію Skyrim, або в свій час окремо придбали всі офіційні доповнення.

Правда, Special Edition це, по суті, оновлена Legendary Edition… Bethesda доїть безсмертний Skyrim до останнього, і скоро у цього кота яйця дійсно відірвуться.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition — це поліпшене і розширене перевидання оригінальної The Elder Scrolls V: Skyrim, в якому були додані нові вороги, спорядження, локації, персонажі, а також включені всі DLC. Крім того, в Special Edition була перероблена графіка, додані нові ефекти і збільшена деталізація оточень.