Барсик, ти був добрим. Російський трейлер хоррора «Кладовище домашніх тварин»

362
0

Історія про те, як проста американська сім’я переїжджає в глибинку, величезний старий будинок — така вульгарність може сподобатися тільки самим упоротым фанатам Джеймса Вана. Однак авторство оригінального літературного твору змінює абсолютно всі — «Кладовище домашніх тварин» написав сам Стівен Кінг, і це як і раніше його найстрашніший, самий безнадійний, роман.

Ахахахахах, тобто мяу!

Сім’я Луїса Кріда переїжджає в сільський будинок, який, при всіх своїх плюсах, розташований недалеко від швидкісного шосе. В один день під колесами вантажівки гине кішка Кридов, і тут з’ясовується, що, поховавши її на місцевому кладовищі домашніх тварин, можна повернути улюбленого вихованця до життя. Та й не тільки вихованця…

Ваше сіятельство. Майк Флэнеган зніме продовження «Сяйва» Стівена Кінга

…Але коректніше буде сказати, що режисер «Окулуса» зробить екранізацію книги «Доктор Сон», яка є продовженням культового роману «Сяйво». Після теплого прийому його «Гри Джералда» і приголомшливого успіху «Воно» Голівуд, здається, знову починає потужно доїти Кінга. Экранизируя навіть його відверто прохідні книги.


Читати…

Відомо (принаймні нам), що перша екранізація книги вийшла в 1989 році, і зробила її чомусь режисер(ка). Мері Ламберт з усіх сил намагалася перекласти на мову кіно дійсно страшну історію про те, до яких бід може привезти залежність від котиків. Фільм прийняли непогано, і Ламберт на радощах настільки розійшлася, що зняла сіквел, не пов’язаний з книгою. Ну, захопилася жінка.

Через багато років Голлівуд повернувся до ідеї зробити роману ефектну сучасну екранізацію, але братися за делікатну історію з мертвою дитиною так ніхто не наважився. Навіть Гільєрмо дель Торо труханул і від проекту в 2015 році відмовився. Більш міцним виявилися режисери Кевін Колш і Денніс Уидмайер (хоррор «Очі зірки»), які, натхнені недавнім тріумфом нової версії «Воно», швиденько взялися за справу.

Зрозуміло, що сучасні трейлери якщо треба і з «Трьох поросят» зроблять веганські маніфест, але загальний тон фільму більш-менш ясне. Кевін Колш і Денніс Уидмайер зробили наголос на тому, що сім’я Кридов стикається з привидами з лісу, хоча книга була набагато страшніше… і про інше. «Кладовище домашніх тварин» це маніфест страху перед смертю близьких, жаху перед тим, що вони можуть повернутися з мертвих. І про паніці — коли згадуєш, що забув котику поміняти воду.

Цікаво, що раніше нову версію «Кладовища» міг зняти Хуану Карлос Фреснадільо (зомбі-хоррор «28 тижнів потому»), а також Андрес Мускетті, який зробив нове «Воно». Але Андреас, на жаль, зараз знімає продовження історії про демонічного клоуна і банально зайнятий. Голлівуд не став чекати і підписав на «Кладовищі» Колша і Уидмайера, в активі яких поки що, здебільшого, тільки один фільм. Але дочекаємося прем’єри і тільки тоді рознесемо їх фільм в пух і прах!

«Кладовище домашніх тварин» (Pet Sematary). У ролях: Джейсон Кларк, Джон Літгоу, Емі Саймец. Режисери: Кевін Колш і Денніс Уидмайер. Сценарій: Дейв Кайганич, Джеффрі Бюхлер, Стівен Кінг. Прем’єра: у квітні 2019 року.