Баги… Баги ніколи не змінюються. Fallout 76 виглядає глючной ще до релізу

466
0

Шоста в серії і, потенційно, єдиний у цьому році реальний суперник Red Dead Redemption 2 частини відбирання грошей у цивільного населення — градус очікування Fallout 76 величезний. Однак ще за два тижні до виходу гри у дітища Bethesda почалися проблеми.

Fallout 76 — очікувана багатокористувацька гра в жанрі Action/RPG від Bethesda Softworks виробництва Bethesda Game Studios. Гра була анонсована 30 травня 2018 року. Дата релізу запланована на 14 листопада 2018 року на платформах Windows, PlayStation 4 і Xbox One.

Bethesda зробила сасай — більше ніяких превью на свої ігри

Bethesda поклала кінець попередніми оглядами — тепер і гравці, і журналісти будуть отримувати копії нових продуктів компанії майже одночасно. Так буде відбуватися, починаючи з The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition, ремейка оригінальної гри, реліз якого відбудеться вже в цю п’ятницю, 28 жовтня.


Читати…

31 жовтня пройшло перше тестування Fallout 76 для платформ РС і PS4. І якщо бета-тестери проблем у версії для даної консолі не виявили (як і для Xbox One), то білд гри для персональних комп’ютерів вибухнув загорівся червоним практично відразу. І проблеми почалися навіть не з самою грою, але з лаунчер для неї, який BethesdaNet. Дивно, але ця приблуда в ході певних дій з боку гравців (які ще належить визначити) несподівано сприймає встановлену Fallout 76 як загрозу і… починає її деінсталювати. А це 50 ГБ, які доводиться викачувати і встановлювати заново (не кажучи вже про те, що при цьому втрачається весь прогрес тестування). Здається, в Bethesda хтось був занадто впевнений у грі, раз почав тестувати Fallout 76 саме в День всіх святих! (чорти і швидко взялися за справу).

Але не це найголовніше (примхи лаунчер, в принципі, не впливають на саму гру). Fallout 76 сама по собі виглядає неповноцінній. Гра, приміром, не підтримує співвідношення сторін 16:10 і 21:9, тому у власників широкоформатних моніторів світ Fallout 76 буде з чарівними чорними смужками з боків. Далі, в налаштуваннях гри неможливо поміняти поле зору — це можна зробити, тільки покопошившись у файлах конфігурації. І ще у Fallout 76 вбудована прив’язка швидкості гри до лічильника кадрової частоти. Останнє особливо дивно, адже в цьому випадку можна отримати перевагу перед іншими гравцями, штучно збільшуючи швидкість пересування свого персонажа при високій частоті кадрів. Вбудований чіт?

«Хоробрі бета-тестери борються з багами». Полотно, олія. 2018г.

Зрозуміло, що з таким розкладом тестування такої величезної гри повинно бути продовжено. Що і заплановано на вечір 1 листопада. Ну а у розробників є ще дві безсонних тижні на те, щоб все виправити. Ну як виправити — вирішити ці баги шляхом додавання нових. Щоб випустити Fallout 76 14 листопада.

Чи ні.