Aggretsuko: мімімішні панди повинні співати дез-метал!

481
0

Ти в офісі 24/7, у тебе бос-дебіл і вся твоя особисте життя це преміум-аккаунт на Pornhub? Тоді тобі потрібна Aggretsuko — така ж нікчемна і нікому не потрібна тварюка, як і ти! Зате живе в Японії і співає в караоке дез-метал!

«Мене звуть Aggretsuko. У мене немає хлопця, мені 25 років і я Скорпіон. Щоранку я півгодини витрачаю на переповнений трамвай. Тому що я офісний співробітник компанії. І кожен день мене НАПРУЖУЮТЬ!» — розповідає про себе нещасна Aggretsuko. І тільки після роботи, в місцевому караоке-барі, ця червона панда займається, нарешті, тим, що дійсно любить — БУХАЄ І КРИЧИТЬ СУКА БРУТАЛЬНИЙ ДЕЗ-МЕТАЛ ЩОБ У ВАС СВОЛОТИ КИШКИ ПОРВАЛИ ВІД МОГО ПРЕКРАСНОГО СПІВУ!!! Нічого не нагадує?

У 2016 році компанія Sanrio, що прославилася на весь світ чином Hello Kitty, представила свого нового персонажа — Aggretsuko. Червона пандочка вийшла повною протилежністю Hello Kitty: вона була самотньою невдахою, яка гнила в своєму офісі пліч-о-бокс белорубашечными ідіотами. І, як ви розумієте, тільки в барі вона могла розкривати свої справжні таланти.

Найголовніше ж: 20 квітня цього року мультиплікаційний серіал «Aggretsuko» отримає свій перший ефір на потоковому каналі Netflix. Так ось, наші ненавидять аніме трушные металхеди. 20 квітня — це п’ятниця. У вас буде привід не просто нажратися, але і зробити це придатне японське аніме!