Achtung, Partisanen! Выпущенцы з AllodsTeam і Nival роблять тактичну стратегію Partisans

392
0

Навесні наступного року нам обіцяють гру про партизанів Великої Вітчизняної — як вони сиділи в російських лісах, їли землю, перетворювалися в елементалів і потім топили в болотах гітлерівців.

Насправді немає, і Partisans від московської студії Alter Games буде куди більш тривіальним проектом — про те, як спритний був російський розум у спробі вигнати зі своєї землі загарбників.

Гра покаже відому війну з новою, маловивченою боку. Покаже побут партизанів, у якому постійними супутниками були холод, голод, поранення, хоча перебувала і хвилинка для радості. Запропонує складний вибір — допомогти мирним людям і видати свою позицію, або пройти повз і залишитися непоміченим?
partisans-game.com

У гравця буде п’ять бійців, кожен зі своїм унікальним набором умінь. На результат вашої місії буде впливати безліч факторів — погода, час доби і, звичайно ж, тактика, яку ви виберете для того, щоб виконати своє завдання. Вороги можуть бути більш і менш уважними, на їх дії буде впливати освітленість місцевості і те, наскільки тверезим акуратно і непомітно ви дієте. Загалом, старі-добрі Commandos, але набагато більш складні і багатопланові (хотілося б вірити).Цікаво описані характери персонажів. Ось, наприклад, важкий життєвий шлях діда Трохима. Тут і про кулінарію і про зраду з відплатою одночасно:

Відкрити спойлер

Закрити спойлер

Дід Трохим

Григор’єв Трохим Матвійович народився в 1879 році в Псковській губернії. З раннього дитинства ходив на полювання з батьком і вчився у нього ремеслу. Так вийшло, що саме ці навички допомогли йому прогодувати сім’ю і домовитися з німцями, коли ті окупували рідне село.

У серпні 1941 року німці руйнували будинки, витісняли мирних жителів — будинок Трохима не став винятком. Вороги увірвалися до мисливцеві і винесли все, що змогли, у тому числі деякі заготовлені припаси. Соління потрапили на стіл до коменданта, який викликав мисливця і сказав, що якщо той буде видобувати до його столу м’ясні делікатеси і навчить куховарку рецептами, то натомість буде жити і отримає рушницю. Дід погодився.

Сусіди зненавиділи Трохима за пособництво і вирішили зжити зі світу. Щоб довести, що не зрадник, він зголосився вбити коменданта. Прикінчив фашиста і непомітно пішов, але німці швидко вирахували винного. А коли сусіди відмовилися вкривати Трохима, незважаючи на подвиг, йому довелося піти в ліс.

Досвідчений очей помітив людські сліди і прослідкував за ним партизан. Розповів, як вбив коменданта, змовчавши про «пособництві», і отримав запрошення залишитися в загоні. За характерну зовнішність Трохима в загоні відразу ж прозвали Дідом.

А зараз Цікавий Момент. На офіційному сайті гри з гордістю повідомляється, що в «Alter Games трудяться колишні фахівці Тільки Team, Nival Interactive і Sky River Studios». При цьому сайт компанії «Under construction», а в Мережі є розробник з аналогічною назвою, що займається випуском всяких дрібних мобільних ігор.

Як таке може бути, поки не дуже зрозуміло.

НУ А ТИ ВСТУПАЙ В ЗАГОНИ ШАКАЛІВ-ПАРТИЗАН!

Facebook.com/shakal.today

VK.com/shakal.today

Twitter.com/shakal_today

Ok.ru/group/53943293247678