Знову «Один вдома»? Ні, тепер «Накурений будинку»!

398
0

Райан Рейнольдс, чия акторська кар’єра знайшла якийсь сенс з появою сольного «Дедпула», спродюсує наркоманське версію нашого з вами улюбленого фільму дитинства з Маколеєм Калкіним. Тільки у версії Рейнольдса пацанчик буде дорослішаєш і обтяжений надмірностями.

Сюжет майбутньої комедії такий:

20-летнией травокур пропускає свій рейс на літак — звичайна справа для людини, який навколишній світ бачить крізь дим аж ніяк не сигарет з ментолом. У цій ситуації хлопець бачить один вихід — раскуриться ще сильніше. Що він удома і робить. Проте в якийсь момент він сідає на зраду і йому починає здаватися, що в квартиру лізуть злодії. Або це не глюк?

Рейнольдс виступить в якості продюсера Stoned Alone, також можливо його участь і в якості актора. Сценарій написали Кевін Берроуз і Метт Майдер, знімати «Накурену будинку» буде Августина Фрисселл (драма «Ніколи не повертайтеся»).

Природно, виникає питання, а чи з’явиться в картині (хоча б по приколу) зірка оригінального фільму? Благо зараз 37-річний Калкін виглядає не просто як травокур, але травожор і навіть може бути травосер. Однак про його участь у фільмі поки нічого не говориться.

До речі, кілька років тому Калкін знявся в цікавому (але і лякаючому) скетчі, який-де розповідає, як сталося в 1990 році змінило життя маленького хлопчика. Якісь жахи:

Ну а стежити за тим, помер Маколей Калкін, або немає, можна тут.