Zадолбали. Продовження «Війни світів Z» скасовано

210
0

З 2013 року, моменту виходу фільму «всесвітня Війна Z», нам обіцяли, що продовження не за горами. І нехай картина заробила зовсім небагато (за чутками, «жалюгідних» 200 млн. доларів), але спокуса ще раз показати «лавину зомбі», був дуже великий. Минуло кілька років. Проект почав погано пахнути, а його творці — дивно мукати у відповідь на всі питання. І ось в 2019 році Paramount вирішила, нарешті, закопати «Війну світів Z 2». Геть розпуста!

«Війна світів Z» — постапокаліптичний бойовик за однойменним романом Макса Брукса. Режисер— Марк Форстер, в головній ролі (а також і продюсер фільму) — Бред Пітт. На даний момент є самим крупнобюджетным фільмом про зомбі.

«Війна світів Z 2» як ще одна візуалізація відомої приказки про сім няньок. Тільки у випадку з Paramount це звучить так: «у семи няньок дитя не тільки оку, але і без тулуба — бо і не народилося зовсім». Страшну, болісну історію створення сиквела можна простежити по заголовках відповідних новин на кінопорталі Kinopoisk.

Поглянемо на них, починаючи з 2013 року:

  • 11.12.2013. «Війну світів Z» продовжить режисер «Притулку» — замість режисера першого фільму»
  • 09.06.2015. «Війна світів Z 2» отримала дату релізу — це 2017 рік»
  • 02.11.2015. «Творець серіалу «Утопія» перепише продовження «Війни світів Z»
  • 12.01.2016. «Продовження «Війни світів Z» залишився без режисера»
  • 11.08.2016. «Бред Пітт попросив Девіда Фінчера зняти «Війну світів Z 2»
  • 07.02.2017. «Студія Paramount прибрала продовження «Війни світів Z» з графіка релізів»
  • 27.04.2017. «Девід Фінчер поставить продовження «Війни світів Z»
  • 10.10.2018. «Зйомки сиквела «Війни світів Z» стартують влітку 2019-го»

Хоча до останнього новини обнадіювали, насамперед, тим фактом, що до фільму приставили Девіда Фінчера, який гівна не знімає свою справу знає. На жаль, але після всіх поневірянь картину все одно скасували. Уточнимо — скасували як Untitled David Fincher’s World War Z sequel — цілком можливо, що студія Paramount накрила мідним тазом конкретно цей проект, щоб повернутися до другої частини «Z» в майбутньому і в якому його іншому вигляді.

Девід «Вибач» Фінчер

За словами інформаторів з сайту The Playlist, Paramount Pictures в свій час дуже неохоче взялася за сіквел, і всіляко гальмувала його створення. А все тому, що перший фільм і заробив не так щоб багато, і робився з величезним напруженням і зривом всіх термінів. Тому навіть обіцянки Фінчера, мовляв, він зніме «Війну світів Z 2» менше ніж за 190 млн. доларів, студію не особливо гріли. Бо 190 млн. у випадку з першим фільмом це були прямі витрати, а всього на картину витратили запаморочливі 350 млн. (при зборах в 540). Так собі розклад. Ще одним каменем на шиї у «Війни світів Z 2» став відхід з життя продюсера Марення Грея, який всіляко пропихували картину і взагалі був менеджером Бреда Пітта, який, у свою чергу, повинен був повернутися в сіквел. І ось — закриття картини.

«Війна світів Z 2»… таке словосполучення без пляшки не прочитаєш!

З усієї цієї історії найбільше шкода режисера Девіда Фінчера. Він уже витратив на фільм кілька років свого життя, займаючись підготовкою до зйомок. Як це було з ним з екранізацією іншого чудового роману «20 000 льє під водою», який він робив для студії Діснея і який також був безславно скасовано.

Доведеться йому знову продюсувати серії «Мисливців за розумом» для Netflix.