Wheres My Mommy? Гра-хіт, яку ви просрали!

325
Illustration of people using a map for direction
0

Є ігри, які відразу стають хітами. І є ігри, яким потрібен час для того, щоб вони були прийняті гравцями — вистачає ще, на жаль, тупих користувачів, що не можуть оцінити потенціал продукту відразу. Зате такі проекти з плином часу набувають статусу культових або легендарних. Гра where’s My Mommy? — з їх числа (але це не точно).

Where’s My Mommy? («Де моя мамулька?»).
Офіційний сайт.
Системні вимоги (мінімальні):
ОС: Windows XP або вище
Процесор: intel i3 32bits
Оперативна пам’ять: 500 МБ ОЗУ
DirectX: Версії 9.0
Місце на диску: 500 MB

Чомусь прийнято вважати, що нинішні інді-ігри завдають тільки шкоди ігрової індустрії. Мовляв, всі ці «симулятори бомжів» і «симулятори соплів» роблять так, що в їх масі тонуть дійсно цікаві проекти, і в тому ж Steam зараз просто нереально знайти щось вартісне. На один незалежний, оригінальний шедевр доведеться 100 клонів Clash of Clans — і спробуй знайти в собі стільки сил, часу і грошей, щоб з усього цього мотлоху відсіяти крутий проект. А ось where’s My Mommy?, незалежний платформер (або раннер, як завгодно) від нікому невідомої фірми Exquisite games вийшов в 2016 році і за ці два роки зібрав навколо себе величезну ком’юніті відданих фанатів. Ще б! Всього за 3.99 долара ти отримаєш не яке-небудь АААА-барахло, але дійсно проривний, глибокий продукт, який не соромно дарувати своїм друзям і навіть може бути твоїй матусі на день народження!

Адже какашка, бігала по прямій кишці — хіба це не прекрасно?!

Суть where’s My Mommy? гранично проста. Ви — маленька какашка Пупі, яка втратила свою маму. Вам належить її знайти, для чого ви повинні пройти довгий шлях по прямій кишці, в якій вас чекає чимало небезпек. Від найбільш очевидних і до найбільш непередбачуваних. Приміром, Пупі цілком може очікувати на своєму шляху такі речі, як геморой, непрохідність кишки, тріщини, пронос або тенезимы — «часті помилкові позиви до спорожнення кишечника». Ці речі зрозумілі і звичні кожної поважаючої себе какашку. Але що робити, коли Пупі стикається з такими штуками, як недоїдена груша (!), розколотий горіх (!!) або навіть, вибачте, використаний презерватив (!!!)? Останнє особливо прикро і неприємно, адже це характеризує господаря прямої кишки з дуже нехорошою боку!

Окремо хочеться згадати нетримання калу і газів, що особливо сильно ускладнює і без того небезпечну місію маленького Пупі. Але він (вона?) — смілива і безстрашна какашка, яка все одно знайде свою матусю. І нехай всі йдуть в жопу!Сміливо, товариші, в попу!

Примітно, що всі управління Пупі зводиться до нажиманию двох кнопок. Одна робить какашку тверденькой (це потрібно, щоб розщеплювати перешкоди), а інша — ріденькою. Останнє важливо, якщо вам потрібно в певний момент просочитися. Кампанія складається з трьох рівнів плюс кілька спеціальних режимів, кожен з яких трохи змінює геймплей (включаючи нескінченну пряму кишку).

В цілому where’s My Mommy?, цей своєрідний симулятор вашого кишечника, виглядає досить кумедним… якщо тільки ви нормально ставитеся до таких ігор. На жаль, навіть через два роки в where’s My Mommy? зустрічаються прикрі помилки, які роблять проходження іноді неможливим. Що говорить про те, що у розробників навіть у такому простому справі… руки з дупи.

Приємної гри і хорошого травлення!

ЖПС трекер для людини – основне призначення

Найменший у світі GPS трекер U10 – це мініатюрний пристрій, призначене для точного визначення місця розташування людини або автомобіля в режимі онлайн через мобільний додаток або веб-інтерфейс на комп’ютері або ноутбуці. Мінімальні розміри трекера дозволяють використовувати його непомітно від оточуючих, коли це дійсно необхідно. GPS маяк з мінімальною похибкою покаже не тільки свою геолокацію, але і зобразить маршрут переміщення об’єкта на Google Карті. Більш детально дізнайтеся за посиланням gps трекер для человека.

Де можна використовувати трекер
GPS маячок моделі U10 призначений для зручного і безперервного спостереження в режимі реального часу за такими об’єктами:

доросла людина, діти, люди похилого віку;
будь-сухопутний транспорт, починаючи від велосипеда, мотоцикла, закінчуючи автомобілями;
квадрокоптер;
вантаж або особистий багаж.
Також гаджет підійде для використання охоронними системами, транспортними або логістичними компаніями.

Принцип роботи
Пристрій являє собою приймач, що працює на перманентної частоті і вловлює сигнали GPS супутників. Щоб маячок з максимальною точністю визначив своє місце розташування, йому потрібно прийняти сигнали від трьох супутників одночасно. Отримавши дані про геолокації, маячок завдає координати на Google Карту.

Головні функції
Якщо покупець шукає високоточний GPS трекер, то придбання моделі U10 стане відмінним рішенням, так як цей девайс володіє широким переліком опцій:

визначення координат і відстеження об’єкта в режимі онлайн;
двостороння мобільний зв’язок;
режим прослушки через вбудований мікрофон в трекері;
Кнопка SOS (Відбувається дзвінок з трекера на заданий номер телефону в настройках);
установка геозон через додаток і отримання оповіщення про вихід маячка за її межі;
повідомлення про низький заряд акумулятора (менше 10%) і зміні SIM-карти;
запит координат і отримання відповіді в SMS-повідомленні.

Корисні особливості
Персональний GPS трекер має безліч корисних особливостей для користувача:

проста і безкоштовна експлуатація через додатки або веб-сайт;
мініатюрні габарити;
наявність ремінця, завдяки якому девайс можна носити як наручний годинник (актуально для дітей);
просунута система моніторингу геолокації і треку з мінімальною похибкою;
GPS трекер U10

Як користуватися
Розібратися в експлуатації гаджета зможе навіть новачок. По-перше, вся панель управління трекера винесена на його корпус, і включає вона всього 4 кнопки:

виклик абонента 1;
виклик абонента 2;
пуск / вимикання;
екстрений виклик.
Маяк оснащений слотом для SIM-карти формату micro. Девайс характеризується двох сторонньої комунікацією – приймає вхідні та здійснює вихідні дзвінки на пристрій, з яким він синхронізований.

Якщо розглядати цей GPS трекер, відгуки про нього – це найкращий доказ простого і зрозумілого використання.

основні переваги
GPS трекер U10 – практичне і компактний пристрій для стеження, має широкий перелік сфер застосування. Характеризується мінімальною похибкою визначення координат в реальному часі, точним відтворенням координат, установкою геобарьеров, двосторонньої мобільним зв’язком і прихованої прослуховуванням.